Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

Treba mi ime filma a pricha kazhe da sam taj film gledao kod bratje pre 10,15 godina, znachi kada sam bio sasma mali. Znam da pochinje tako shto odozgo snimaju neku mislim benzinsku stanicu usred pustinjetine i zumiraju na glavnog protagonistu koji se pojavljuje niotkuda i po toj vrutjinchini nosi crno odelo i tamne naochare cool.gif (i mislim da ih nosi tokom celog filma) . Posle se on valjda zdruzhi sa nekima i mislim da osim njih nema vishe nikoga na filmu (da li neka kataklizma pa su svi osim njih pomrli). Burazeri su se iskidali od smeha a ja nishta nisam kapirao. Ima li neko pojma o chemu pricham? Chitam ovaj opis i ne verujem koliko je glup! :lol:

Link to comment

Trazim dva filma: 1. "Polenov prah" - glavne uloge Vlasta Knezović i Adem Čejvan. Produkcija /valjda/ - sarajevski Forum. Film iz 7o i neke. 2. "Iznajmljena verenica" - strani /ne secam se ciji/. Komedija iz 7o i neke. Otac tobože na samrti, pa zove sina da se poslednji puta vide, ali da dovedei verenicu, da bi bio siguran da ce se ovaj jednog dana oženiti. Pošto je njegovoj aktuelnoj devojci preče da unapred nabavi crninu u odgovarajućeekskluzivnim buticima, u nedostatku vremena da je sačeka, u robnoj kući prilazi jednoj devojci i moli je da odglumi njegovu verenicu za odgovarajući honorar. Matori kapira podmetačinu, ali se pravi nevešt, jer je zagotivio ovu iznajmljenu, a i zdravstveno stanje mu se naglo"popravilo"...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li nego zna ime ovog holivudskog filma? Samo sam ga ovlas pogledao pre nekoliko godina i secam se samo sledeceg:On je veliki zaljubljenik u bejzbol i ide na sve utakmice, cini mi se, Bostona. Ona to ne moze da razume, pa im veza upada u krizu zbog te njegove preterane strasti.Nadam se da sam dao dovoljno informicija :lol: Veliko hvala!

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jel' beše ovo bilo poznato kod nas kao "Leteći odred Skotland Jarda"?

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">
Link to comment
Jel' beše ovo bilo poznato kod nas kao "Leteći odred Skotland Jarda"?
Ne.Ova serija je kod nas prikazivana pod nazivom Profesionalci. Prikazivana je 1990-te godine u okviru Programa Plus (noćni program TV Zagerb).Leteći odred Skotland Jarda je bio igrani film, sa bar jednim nastavkom. Glavni junaci su se prezivali Karter i Regan (svaka sličnost sa predsednicima SAD je slučajna jer su filmovi snimljeni prije Reganove ere). Edited by colonelo
Link to comment

Sweeney!A drugi dio je Sweeny 2A ima i serija The Sweeney nakon čije popularnosti su i snimljeni ovi filmovi (sa istim glumcima).

Edited by colonelo
Link to comment

Sweeney nije definitivno- na tu sam prvo i naišao. "Leteći odred..." vezujem za "jaku" špicu i temu, punu kratkih rezova skakanja, udaranja, jurnjave i svakojake akcije... Zlatno doba Magnuma, Ulica SF-a, te Poroka Majamija... :lol: Hvala u svakom slučaju!PS: Sad proguglah, bio si u pravu. Zašto koji ... vezujem jednu špicu za drugu seriju, nisam pametan...

Edited by zorglub
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...