Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

Ma ok, videh i ja šta je, nego kakvi su ti utisci što se filma tiče?
Ok, daleko od remek dela, ali vredi pogledati. U sv. sl. je interesantan makar zbog potpuno drugačije estetike u odnosu na ono na šta smo svi nažalost navikli (live action anime režisera & poljska produkcija).
Da ne zaboravim, pominje se i "Ghost in the Shell". Jesi li to možda gledao?
Jel' ti mene možda zezaš? :D GitS je apsolutni vrh anime produkcije, i jedan od najboljih SF filmova ikad. Mislim, samo pogledaj ovo:
Link to comment

ako se uopste dobro nesto secam, postojao je neki (holivudski?) film o medijskom ratu protiv srbije a u vezi bombardovanja i kosova, par poznatih glumaca je glumilo u njemu, secam se samo kako su fotosopirane slike koje su slate u svet kao opravdanje za nato bombardovanje (da li se zvao istina ili nesto u tom stilu)kad guglam o tome ne nalazim nista, a cini mi se da sam film cak i gledala :mellow: ? :huh:

Link to comment
ako se uopste dobro nesto secam, postojao je neki (holivudski?) film o medijskom ratu protiv srbije a u vezi bombardovanja i kosova, par poznatih glumaca je glumilo u njemu, secam se samo kako su fotosopirane slike koje su slate u svet kao opravdanje za nato bombardovanje (da li se zvao istina ili nesto u tom stilu)kad guglam o tome ne nalazim nista, a cini mi se da sam film cak i gledala :mellow: ? :huh:
Vjerovatno misliš na Wag th DogTu se govori o fiktivnom ratu SAD protiv Albanije, koji je je, u stvari, medijska farsa i zamazivanje očiju javnosti, zbog seksualnog skandala američkog predsednika, koji je pipkao neke djevojčice.Igraju Dastin Hofman, Robert De Niro i još 5-6 poznatih imena.Film je iz 1997. godine, a kod nas je često emitovan na TV tokom bombardovanja 1999. godine, zbog eventualnih sličnosti sa situacijom. Edited by colonelo
Link to comment

Hvala za preporuke (dis)u-topija :) Stvarno ima jako malo dobrih, bedak. Zaboravih da i Matrix pripada tom klubu, doduse za mene je "Brazil" i dalje usamljeni vrh ;)

Edited by stvaen
Link to comment
Vjerovatno misliš na Wag th DogTu se govori o fiktivnom ratu SAD protiv Albanije, koji je je, u stvari, medijska farsa i zamazivanje očiju javnosti, zbog seksualnog skandala američkog predsednika, koji je pipkao neke djevojčice.Igraju Dastin Hofman, Robert De Niro i još 5-6 poznatih imena.Film je iz 1997. godine, a kod nas je često emitovan na TV tokom bombardovanja 1999. godine, zbog eventualnih sličnosti sa situacijom.
Mislis na Wag the Dog?P.S. kasnim
da, da, to je taj.. 'fala :)
Link to comment
  • 2 weeks later...
mislim da ovo trazim vec treci put ali, ajde opet...Ako neko ima Lordana Zafranovica:- Vecernja Zvona- Testament LZ (Zalazak stoljeca)Javte na PM, trazim vekovima...
jesi proveravao na yugoteka.com?
Link to comment
Hvala svima za linkove za Vecernja Zvona... puno!Jos mi Testament LZ nadjite i poslacu vam Hattorijevu slobodniju fotografiju.
Khm...ako ti nije problem, na tjubetu imas film iz dvadesetak delova...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...