Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

sigurna sam da sam čitala o filmu negde na forumu, ali pretraga ne daje rezultate. 

moguće je da je španski jer sam razumela da je priča o alternativnom lorkinom kraju. nekako je preživeo egzekuciju, ali ima amneziju, ne zna ko je, odakle je... 

mislim da je @gospa buba pominjala film.

 

u nadi da će se neko setiti, zahvaljujem. :)

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

treba mi pomoc

za nekog djavola kojim sam u momentu hipomanije pocela da se bavim nedostaje mi filmska ili serijska referenca koja bi bila na fonu sobotkinog (wire) 'we used to make shit in this country, build shit'. socioekonomska nostalgija, novija americka produkcija (ovaj vijek barem)

da li neko ima ideju?

Edited by morgana
Link to comment

hvala ti, ali ne, a vjerovatno nisam dobro objasnila. treba mi ugao aj da kazem radnicke klase, ne nuzno hardkor shvacene i ovovjekovna usa produkcija. mozak mi je stao i ne mogu da se sjetim nicega.

Link to comment

u suštini je akciona drama, Bejl glumi lika koji se posle odsluženog zatvora vraća u rodni grad negde u Rust Beltu-u, zapošljava se u lokalnoj čeličani koja je odavno videla svoje najbolje dane. i tu se negde spominje taj narativ koji tražiš.

 

ako je to ono što tražiš ... :unsure:

Edited by Filozof manijak
Link to comment
2 hours ago, morgana said:

treba mi pomoc

za nekog djavola kojim sam u momentu hipomanije pocela da se bavim nedostaje mi filmska ili serijska referenca koja bi bila na fonu sobotkinog (wire) 'we used to make shit in this country, build shit'. socioekonomska nostalgija, novija americka produkcija (ovaj vijek barem)

da li neko ima ideju?

 

https://m.imdb.com/title/tt0306414/movieconnections/?ref_=tt_trv_cnn#referenced_in

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...