Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

Hm, neće da aplouduje sliku kaže 10,24 kb a ja je resajzovao na 300 x nešto.

.

Znači Head Office. Richard Masur, univerzalni epizpdista, križanas Kevina Klajna i Alberta Bruksa, on me je vukao na Kevina Klajna, on je izgovorio to o plemenu Kla-Kla.

Guglao sam i film "Dejv" i sve parodije od kompanije Cuker (Caker) i Abrahams, ono sa Lojdom Bridžisom, mislio sam da je možda neko to govorio izlapelom predssedniku Bridžisu, ali nema u quotes. 

 

Alchajmer.

 

Link to comment

Da okačim i ovde, ne znam koliko filmadžije zalaze na pravo i pravosuđe.

 

26 minutes ago, peralozac said:

Zbog ovoga o čemu pričate neki snimci nemaju zvuk. Evo primer ispod, pretpostavljam zbog Roki muzike tokom treninga, ne sećam se više, davno sam gledao. Ako neko ima ovaj 3/4 deo sa zvukom ili ceo film molim preklinjem da mi se javi na PM.

 

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pricam sa drugarom pre neki dan; on se setio scene iz filma, nikako ne moze da se seti odakle, a meni "ne zvoni zvono" uopste.
Ovo dole je njegov opis. Cela prica je krenula tako sto je (bezuspesno) pokusavao da mi objasni ko glumi spomenutog "mrsavog crnog lika". Much obliged

 

"Mislim da je teen horor film u pitanju, mozda Vrisak ili Znam sta ste radili proslog leta, postoji scena kada cini mi se devojka udje u kola (valjda je stopirala dok bezi od ubice) sa nekim mrsavim crnim likom koji cesto glumi cudake po tim filmovima. Ona mu prica nesto i on se u jednom trenutku okrene polako ka njoj i pogleda je onako cudno; ona valjda pomisli da je on ubica i izleti iz kola."

Link to comment
  • 2 months later...

Film, spanski, poprilicno mator, mozda i svih 30-ak godina, ako u njemu igra, a prilicno sam siguran da igra, Penelope Cruz.

Ona, bolja kuca, on na kraju pilot, vozi spanskog kralja, srecu se na doceku Bitlsa kao mladi i odrzavaju vezu?

Link to comment
22 minutes ago, namenski said:

Film, spanski, poprilicno mator, mozda i svih 30-ak godina, ako u njemu igra, a prilicno sam siguran da igra, Penelope Cruz.

Ona, bolja kuca, on na kraju pilot, vozi spanskog kralja, srecu se na doceku Bitlsa kao mladi i odrzavaju vezu?

Ljubav može ozbiljno ugroziti vaše zdravlje

Link to comment
4 minutes ago, omiljeni said:

Ljubav može ozbiljno ugroziti vaše zdravlje

Обављено, хвала у сваком случају.

Иначе, јасно ми је сада зашто нисам могао да га се сетим по наслову: ја и запамтити наслов толике дужине :D 

Link to comment
On 5.9.2018. at 17:20, Zico said:

Stalone glumi, gledao sam samo delic kao klinac i znam da mi je bio jako cudan film, pamtim samo da je bila  neka scena gde Stalone izlazi iz kola valjda i gazi u govno, jesam li ovo sanjao davno ili stvarno postoji ovaj film?

 

Covek zvani rainbow. To sam jedno vreme kao klinac smatrao najglupljim filmom koji sam gledao. 

Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
Quote

...posetioci u Luvru primećuju nešto čudno sa Mona Lizinim osmehom. On se polako povlači i gubi, iz dana u dan, i postaje izraz duboke tuge. Naravno, niko to ne može da objasni i čitava ta stvar postaje velika senzacija, ali paralelno sa izveštavanjem o tome kako čuveni osmeh iščezava, mediji javljaju o sve zategnutijoj situaciji između nuklearnih sila. Konačno, u trenuku izbijanja nuklearnog rata, izraz Mona Lizinog lica izgleda jezivo, kao grimasa bezgranične ogorčenosti pomešane sa očajanjem. I sećam se poslednjeg kadra u kojem se Leonardova slika vidi kako leži u kršu uništenih zidova Luvra, a na njoj Mona Liza neutešno jeca; ali više nema nikoga ko bi to mogao da vidi.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...