Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

  • 1 month later...

treba mi pomoc. ovo su poznate

To je španski film (90tih godina snimljen).Neka riba radi u ludnici u kojoj su smešteni seksualni manijaci i oni povremeno beže i siluju na obližnjem groblju...u međuvremenu, neku drugu ribu je silovao neki tip, koji je smrdeo jako (na kraju se ispostavilo da je on radnik u zološkom vrtu koji radi sa nosorozima)...uz sve to, ta silovana riba se u toku tog čina zaljubila u tipa i hoće da ga pronađe, u čemu joj pomaže neki glumac koj glumi daždevnjaka (salamandra) i ima izuzetno visoku telesnu temperaturu (može da zapali vatru)...tu je i neka baba, koja se druži sa silovanom i daždevnjakom....
Link to comment

Tražim jedan stariji film... muž i žena žive zajedno u kući ali se iz nekog (sad se tačno ne sećam iz kog) razloga ne podnose. I sećam se jedne scene (oni koji su gledali film prepoznaće) kada zajedno sede za stolom na doručku a on grebe tost i gleda je "značajno" a ona seče meso i isto tako gleda njega "značajno". Mislio sam da glumi Richard Dreyfuss ali kad sam pregledao njegove filmove milslim da ipak nije on. A nije ni film "The War Of The Roses".Da li može neko da mi pomogne o kom filmu se radi?

Link to comment

francuski film, 2000-2003, dve reci.. salim se, ne znam kako se zove zato i pitam. mladjahnu damu udara grom na putu do skole, kasnije dopada internata za ljude sa posebnim potrebama.u nju se zaljubljuje jedan od pedagoga/terapeuta,sto u slobodno veme praktikuje somelijerski trening.posle svadbe (?) pocinju da zive u stanu u nevelikom gradu,po kome ona svukuda pise/lepi cedulje i podsetnike,sto treba da joj pomognu u organizaciji dana,da bi se sve zavrsilo scenom u dvoristu stare fabrike/ depoa,u kojoj oboje govore svojim jezikom,a do drugog dopiru samo nemusti grleni zvuci.

Link to comment
  • 2 months later...

domaci, c/b, bez dijaloga. rane(?) sezdesete. devojcica, oko sest-sedam godina seta beogradom. scena u poslasticarnici. lunja terazijama, putuje autobusima, cini mi se i na savsko kupaliste. ili negde na nbg.muzika. karakteristicna za to vreme.pozedit: dodala secanje na poslasticarnicu.

Edited by le petit nicolas
Link to comment
domaci, c/b, bez dijaloga. rane(?) sezdesete. devojcica, oko sest-sedam godina seta beogradom. scena u poslasticarnici. lunja terazijama, putuje autobusima, cini mi se i na savsko kupaliste. ili negde na nbg.muzika. karakteristicna za to vreme.pozedit: dodala secanje na poslasticarnicu.
Cipelice na asfaltuedit: Stvarno ne radi Edited by colonelo
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Traži se film koji je u drugoj polovini devedesetih dobio zlatnog medveda za scenografiju (ili možda specijalne efekte?), a nagrađeni je naš čovek. Sećam se samo bujice vode koja teče hodnicima i stepenicama zgrade. Puno hvala.

Edited by zorglub
Link to comment
Traži se film koji je u drugoj polovini devedesetih dobio zlatnog medveda za scenografiju (ili možda specijalne efekte?), a nagrađeni je naš čovek. Sećam se samo bujice vode koja teče hodnicima i stepenicama zgrade. Puno hvala.
mene to nesto podseca na delikatesnu radnju, ali ona nije iz druge polovine devedesetih nego iz 1991.i kreka kljakovic je dobio par nagradaevo link:http://www.imdb.com/title/tt0101700/
Link to comment
mene to nesto podseca na delikatesnu radnju, ali ona nije iz druge polovine devedesetih nego iz 1991.
Ne zamerite, događaje prilično dobro pamtim, ali mi ih je užasno teško staviti u pravu vremensku odrednicu, posebno ako su devedesete u pitanju...Svaka čast i puno hvala.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...