Jump to content
IGNORED

Vozovi bez granica


borris_

Recommended Posts

Vozovi su precenjeni, sto svaka shusha da dodje u beograd i da se snadje lako?

Treba onemoguciti lagano kretanje tih lica koja nameravaju i da se bave agitacijom kako medju starijom populacijom tako i medju omladincima koji napustaju grad uz pomoc subverzivnih brzih pruga.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

A pocelo je svojevremeno sa, kako ono bese, Brzim Prugama Srbije, jel se tako zvao onaj Beograd Na Vodi iz slobodanovih vremena?

 

Zeleznica je u Beograd dosla 1884, eno pise na zgradi Stanice, prezivela 2 Svetska rata, bila glavno prevozno sredstvo na kome se gradila i izgradila 1 zemlja, zapamtila i 1 Orient Express...

Link to comment
  • 7 months later...

Ako neko zna: treba da idem iz Amsterdama za Ghent, Thalysom sa presedanjem u Antwerpu. Jel' mogu da izblejim u Antw pet-šest sati, pa da uhvatim neki kasniji Thalys za Ghent, ili mi je to što kupim to - nema menjaže?

Link to comment

@Skyhighatrist

Fleksibilni su generalno tamo. A ima dosta vozova kroz Belgiju i Holandiju, cesto idu, pa ti je moj savet iskoristi to i obidji Jos neki grad koji ti je na putu. Sam Antverpen je meni bio bas nezanimljiv, al sam bio samo pola dana, pa mozda utisak nije dobar. Dok mi je npr. Briž bio skroz zanimljiv.. A jedini ružniji grad od Antverpena je Šarloa. Tamo nemoj da ideš :)

Edited by Timmy
Link to comment

Pa da, to i jeste ideja, imam deset dana puta, od čega sam obavezan u Gentu tri, u Briselu i Eindhovenu po jedan, pa ćemo malo da se švrćkamo tamo vamo :)

Verovatno đir Amsterdam-Roterdam-Antwerp-Gent-Brisel-Liege-Eindhoven-Amsterdam. Druga polovina maja, nadam se da nas neće kačiti puno kiše...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...