Jump to content
IGNORED

Vozovi bez granica


borris_

Recommended Posts

:DNe radi se to tek tako.

Ruski voz može minimalno da podnese 50 kilometara na čas. Manje brzine ga kvare
A kada ulazi u stanicu putnici uskacu u njega pri brzini od 50kph.
Link to comment
:DNe radi se to tek tako.A kada ulazi u stanicu putnici uskacu u njega pri brzini od 50kph.
Borise, daj mi grubu računicu. Koliko košta km pruge i koliko dana treba za to?
Link to comment
Meni je stvarno muka od ovoga npr. http://www.blic.rs/V...ze-30-km-na-satI sad ja uzela da vidim na google maps gde su ti Bikovo i Orom, kolika je ta deonica, a ono selo do sela! Pa jebote, tri čoveka bi istovarila taj tucanik i izlila i nove betonske pragove za tri nedelje dana.
Mau, ali na taj način bi se izgubila čar putovanja od, recimo Dunav stanice do Kikinde koje po redu vožnje traje tričavih PET sati za razdaljinu od jedva 200 km, pod uslovom da šinobus ne krepa usput. Većina vojvođanskih pruga je u takvom ili još gorem stanju, dovoljno je podsetiti se da se na relacijI BG-NS brzim vozom putuje sat i po, putničkim cela dva.
Link to comment

Mau, nemam okvirnu cijenu a ona zavisi od dosta parametra (potrudicu se da nadjem neku cijenu ako ti zaista treba, mogao bih da ti dam cijenu za telekomunikacije).

Link to comment
Mau, ali na taj način bi se izgubila čar putovanja od, recimo Dunav stanice do Kikinde koje po redu vožnje traje tričavih PET sati za razdaljinu od jedva 200 km, pod uslovom da šinobus ne krepa usput. Većina vojvođanskih pruga je u takvom ili još gorem stanju, dovoljno je podsetiti se da se na relacijI BG-NS brzim vozom putuje sat i po, putničkim cela dva.
A trebalo bi 40' do NS. Nekim najobičnijim vozom.
Mau, nemam okvirnu cijenu a ona zavisi od dosta parametra (potrudicu se da nadjem neku cijenu ako ti zaista treba, mogao bih da ti dam cijenu za telekomunikacije).
Nemoj se drndati. Mislila sam da znaš iz glave.
Link to comment
:DNe radi se to tek tako.A kada ulazi u stanicu putnici uskacu u njega pri brzini od 50kph.
Da jebote, interesantno. Rusi napravili voz koji svaki put kad stane u stanici mora na popravku. :lolol:
Link to comment
Brzi voz za Bar iskočio iz šinaIZVOR: BETABeograd -- Brzi voz koji je jutros u 9.10 krenuo iz Beograda za Bar, oko 13. 30 izlazeći iz Užica iskočio je iz šina. Prema prvim informacijama, niko nije povređen.Nezgoda se dogodila na mestu Turica, gde je maksimalna dozvoljena brzina 20 kilometara na čas, piše Blic.Prema prvim informacijama, najverovatniji uzrok nesreće je dotrajalost šina i pragova. Nema naznaka toga da će saobraćaj na ovom delu pruge uskoro biti ponovo uspostavljen.Uskoro opširnije...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...