Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

Sta, zamene glumicu posle? Ja gledala samo prvu epizodu, s nacelnim planom da skinem jos, al sam se osrednje smorila, mada me nesto vuce da nastavim da gledam. Ustvari, nervira me Suki, nekako mi je ni tamo ni vamo, nedovoljno ni da me iritira ni da mi bude simpaticna... Aj' neko da mi turi u spojler sta biva s njenim burazerom?
Negde pocetkom leta je procureo preair pilot epizode, u kojoj druga glumica igra Taru.Za jesenju premijeru serije, nadjena je nova glumica i sve scene s Tarom su snimljene ponovo. Sad, zavisi koju verziju si ti gledala. Mnogi se zale na Suki, a meni je ona ok, ne nesto posebno, ali simpaticna je. Iritantan mi je lik sto glumi Dzejsona, ali glumi debila pa mu donekle odgovara. Slatko sam se nasmejao kad se predozirao V djusom. Edited by mr@ki
Link to comment
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mnogi se zale na Suki, a meni je ona ok, ne nesto posebno, ali simpaticna je. Iritantan mi je lik sto glumi Dzejsona, ali glumi debila pa mu donekle odgovara.
Sookie iritira za medalju. em je grdna, em do sada nije odglumila nista do zbunjenost. mada, ok, Vampire Bill je mozda cak i gori od nje.
Link to comment
posle one romanticne scene iznenadnog susreta na groblju, mislim da sam izgubila svako dalje interesovanje za zive muskarce :wub:
Kruela, izopacena si na toliko nacina da ne mogu ni da ih nabrojim... Bravo!Inace, da li bi me neko mogao podsetiti odakle znam onu glumicu sto je nova Dzejsonova riba? Ne mogu je smestiti ceo dan... Edited by Kudravi Gaucos
Link to comment
Kruela, izopacena si na toliko nacina da ne mogu ni da ih nabrojim... Bravo!Inace, da li bi me neko mogao podsetiti odakle znam onu glumicu sto je nova Dzejsonova riba? Ne mogu je smestiti ceo dan...
Cloverfield, mozda.
Link to comment
Inace, da li bi me neko mogao podsetiti odakle znam onu glumicu sto je nova Dzejsonova riba? Ne mogu je smestiti ceo dan...
ako mislis na ovu plavku koju je tara polila djubretom, gledala sam je u nekom besmislenom hororu cijeg imena vise ni ne mogu da se setim, nesto na nekom groblju se ona zadesila kad joj se pokvarila kola, i onda se svasta desava, nekad smesno nekad tuzno. mislim, tuzno sto gledas tako nesto.za zombie-lovere, skinula juce neku novu englesku dead set, na prvi pogled deluje pis zivi, ali zombiji su dosta simpaticni. kaze eztv:Dead Set is a horror drama series written by Charlie Brooker. The Big Brother production team get ready for the Friday night live eviction on Channel 4. Disturbances around the country put the eviction in jeopardy but Channel 4 press ahead with the show. It soon becomes apparent that zombies are attacking people around the country and only those currently in the Big Brother house are safe from the attack. A couple of the production team survive and one of them makes her way to the house to warn the housemates what is going on.inace, dizem pohvale za true blood posle 6, 7 i 8 epizode, samo me mnogo nervira ovaj kafedzija.zato lafajet, apsolutni bog.
Link to comment
Cloverfield, mozda.
Bravo mandingo. Da mi nije tebe...edit:@luba - fala za ove preporuke za zombie lovere. Isprobavam iz koliko odmah. Edited by Kudravi Gaucos
Link to comment
za zombie-lovere, skinula juce neku novu englesku dead set, na prvi pogled deluje pis zivi, ali zombiji su dosta simpaticni.
Sjajno! Thx for the tip.Sasvim pristojna egzekucija potpuno genijalne ideje (Zombies vs. BB). Odgledao prvu, svo vreme zamišljam postavu domaćih BB retardinja umesto britanskih :D/OT
Link to comment
Citirao bih 1. post pokretača topika: :Hail: Genijalno cool.gif
Jel to nesto vezano za novu epizodu?Nisam jos pogledao, bas se nesto sporo skida...Doduse, skidam paralelno jos 6 nekih, ali ne verujem da je zbog toga... :D Edited by mr@ki
Link to comment

Dva palca gore za lubinu preporuku! Pogledajte Dead set.Ovo otvarajte samo ako ste zaista gledali! Otkrivam sam kraj!! Upozoreni ste, nemoj da cujem kookanje!!!

Jebote, kako je dobro sto svi izginu!!!

Link to comment
Dva palca gore za lubinu preporuku! Pogledajte Dead set.Ovo otvarajte samo ako ste zaista gledali! Otkrivam sam kraj!! Upozoreni ste, nemoj da cujem kookanje!!!

Jebote, kako je dobro sto svi izginu!!!

Ne samo to, nego završne scene sa zombi-licem na svim ekranima, i zombijima koji ga gledaju diljem ostrvlja - fenomenalno.

(Ih, kao da postoji pravi spoiler u zombi filmu...)Kako bi bilo dobro da je to ovde snimljeno... Ajs Nigrutin je rođen za ulogu zombija. A Saša Dragić bi mogao da bude producent Patrik. :)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Kako bi bilo dobro da je to ovde snimljeno...
Jebes Ajsa, kako bih ja voleo da vidim komadanje nekih vecih VIP licnosti sa sve prozdiranjem creva i drugim odlicnostima koje ova kratka serija pruza.setih se i ovo da prokomentarisem:
(Ih, kao da postoji pravi spoiler u zombi filmu...)

Ali fora je u zombi filmovima dati nekakvu nadu u bolje sutra. Ovi su tako surovo odjebali ljudsku rasu i odlucili se za pristup - zombiji su novi ljudi, razlika i nije neka.Jebeno genijalno, ako mene pitas.

Edited by Kudravi Gaucos
Link to comment

Pa dobro, ali neretko se zombi filmovi završavaju potpunim gruesome unhappyendom. Prvi Romerov... u stvari praktično svaki Romerov, ali prvi nosi baš mračnu konotaciju o besmislu preživljavanja. Remake Dawn of the Dead je isto završen prilično beznadno... Kad god zombie flick ima neki pozitivan kraj, kao npr. 28 Days Later, to uvek deluje jako isforsirano i glupo.

Inače, jedna stvar koja me nervirala i u Dead Set a i inače u podžanru je činjenica da iako ujed nosi momentalnu i neizlečivu zarazu, kupanje u krvi zombija i prebiranje po njihovim utrobama ipak nikad nikog ne zarazi.Najbolja stvar oko Dead Set je to što me je gledanje nateralo da konačno uzmem i pročitam The Walking Dead koji mi stoje download folderu već poodavno.Ala smo istrolovali vampire... sve u duhu sabornosti, kao da je ovo neki objedinjeni undead topić. :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...