Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Potonje dvije epizode su bile mlake i njanjave sto je vjerovatno i ocekivano za kraj serije. Sto rece Lrd makar smo se Dzesike nagledali... uffff

 

 

Milo mi je sto je Bil omastio kolac. I lijepo je vidjeti Frenka Sobotku zivog.

Link to comment

Ne secam se serije, gde su dva glavna lika ovako smorila, pa je na kraju bilo svejedno.

Za Dzesiku se i ja slazem. ^_^

Eric i Pam ostali zanimljivi do kraja. Drago mi je sto je Sara dobila, sto je i zasluzila. :evil:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Baš ste se usrali od recenzija...

Moram da priznam da mi je sezona skroz dobra, i da je finale po meri. Malo "tragedije" u vidu kolcovanja™ Bila, malo radosti u poslednjoj sceni gde se vidi da se napokon život u Bontempsu (cool ime) normalno nastavio. 

 

U suštini seriju su već godinama činili gledljivom a verovatno i iznad prosečnom odlični kastinzi i minijature pojedinaca kao i dobro napisani dijalozi, umeren i adekvatan humor, lepe žene&golotinja... Manje više su svi odradili posao vanserijski bez obzira na važnost uloge. Džejson je konstantno fenomenalan, Pam razbija, Erik je savršen, ali savršen kasting, Lafajet, Džesika (fenomenalna gluma), Arlin, Endi Belaflr (koliko čovek dobro glumi...), a dok je bilo, Tara mi je bila omiljena lik, pa i keva joj je sjajna. Stvarno fenomenalna ekipa, sa dobro osmišljenim likovima. 

 

Elem, kao što rekoh, dobra sezona zahvaljujući kojoj će tb ipak da mi ostane u lepom sećanju.

 

Znamo li ko je napumpao Suki? A dok sam kod nje.. Paradoksalno je da je njena uloga najlošija. Šteta što casting nije bio bolji, ipak je praktično sve što se dešavalo u uskoj vezi sa njom a prošla je stvarno SVAŠTA, međutim, za njen lik sam se najmanje vezao od svih. Ne znam zašto, jednostavno je neubedljiva, i posle 7 sezona izgleda i ponaša se kao highschool čirlidersica.

Link to comment

Suki je i meni njanjava, ali se prečesto skinula da bih je kritikovao. Mene je Tara nervirala i majka i gej brat i majkin švaler Makarije.

 

Sobotka i Džejson su najveći carevi. Erik je car, frajer u rangu jednog Sojera. :D

Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...