Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

Jel su im i dalje tu one klizave plocice takeshi?
Naravno tongue.gif Ali, ja sam navikao, tamo idem od svoje sedme godine. Sredili su samu ivicu bazena, koja je ranije bila iskrzana, i ne bas prijatna za stopala.
mislis po duzini kao kilavi plivaci, a ne po sirini kao vaterpolisti? :)
Trenirao sam vaterpolo sedam godina, ali na tom uzrastu je ustvari 80% bilo plivanje, a i rad sa loptom je bio za snagu, sa "medicinkom" ... tehnika, taktika, pozicije u timu... to ide kasnije. Tako da vise volim plivanje po duzini. Edited by Takeshi
Link to comment
Nema guzve.
o kako ne znas. mene kad god su pitali dok je radio pokojni 25. maj da l ima guzve, ja sam uvek odgovarala da je guzva nevidjena (iako je nikad nije bilo, ko bi plivo u ladnom, na ladnom, osim nas malo). to kazes jednom da nema guzve, taj dodje, sledece nedelje dodje njegov prijatelj kom je reko da nema guzve, pa onda njegov, pa njegov i za mesec dana nemas gde da plivas.kad smo kod 25, je l zna neko kad ce svecano otvaranje? Edited by darling
Link to comment

TI termini imaju i mesecnu kartu od 3000 valjda. Inace regularnu mesecnu su spustili sa nenormalnih 7000 na nesto manje nenormalnih 5000. Navali narode. Ja cu mozda da kupim za januar ako pocisti vecinu obaveza do tad.

Link to comment

pisala precednici opstine da je pitam oce l 25. maj. precednica me ignorisala. nasla telefon plivalista i zvala tamo. javio se stari trener kome je ocigledno vrlo vrlo vrlo dosadno, jer je pricao i sta sam pitala i sta nisam. mali bazen popravljen, promenjeni prozori, promenjen krov. upravo stavljaju plocice na veliki bazen. ima i spa (ma sta to bilo) i sauna, kaze da ce sve da bude, i treninzi, i skole plivanja i triput nedeljno i za gradjanstvo i za negradjanstvo. isto mi isprico da je neku penzionerku naucio da pliva u martu, al u malom bazenu, od tada ne rade, da ce mene isto sta god ja hocu da nauci, cuje on da sam ja mladja od nje. obeco otvaranje u januaru, preti i da ce tople vode da bude. dakle, 25. maj se nikad ne otvara :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...