Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

28 minutes ago, gospa buba said:

traze kapice na bazenima? :unsure:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

To je neko opšte pravilo na bazenima i svuda to piše na tabli pored bazena (na Vračaru, Tašu, Maju), kao i obavezno tuširanje pred ulazak u bazen i prolazak kroz dezo barijeru.

Ali nikad nisam videla da baš nekog vraćaju zato što nema kapu, na dugokose mislim, i muške i ženske. 

A kapa je, bubo, vrlo zgodna stvarčica. Ja ne znam kako bih bez nje. 

  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...

Kapa je zakon, a i bolje da svi nosimo nego da plivamo u kosama (ko kolko ima). Elem, postoji li neki ljudski bazen koji se greje? Sledila sam se na tasu, 25.  maju, difu. Dinamik je topao, al tamo ne moze da se pliva, malo plitko, za decu. 
ne sad da se greje, nego inace zimi

Link to comment
9 hours ago, Katikon said:

Kapa je zakon, a i bolje da svi nosimo nego da plivamo u kosama (ko kolko ima). Elem, postoji li neki ljudski bazen koji se greje? Sledila sam se na tasu, 25.  maju, difu. Dinamik je topao, al tamo ne moze da se pliva, malo plitko, za decu. 
ne sad da se greje, nego inace zimi

 

Pre vise od 10 godina sam bila nekoliko puta na malom bazenu Tonus u Zdravka Celara pri nekoj skoli i bio je bas topao (tj. ne toliko voda koliko je prostor bio lepo zagrejan, mada je i ovda bila toplija od Tasa), ali ne znam da li je tako i dalje, no svakako je bas "kratak" za ozbiljno plivanje :/

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 2 months later...

Dugo nisam imala ovakvog koplivaca, koji bi mi svaki put uterao vodu u usta tokom susreta. Pliva covek i pravi buru u vodi, pljuska u svim pravcima, užasno me nerviraju takvi plivači. U cemu je fora sa njima? Pri tome je čovek bio i relativno brz. Na sreću je bazen poluprazan pa se lako da pronaci traka sa prijatnijim plivačima.

 

//Setih se jednog maminog pokojnog kolege, koji je premda krupan, plivao mirno i elegantno kao morz, sekuci vodu ostro...uvek mi je bilo zadovoljstvo da ga gledam, odmah se čovek smiri pod takvim prizorem

Edited by I*m with the pilots
  • +1 1
Link to comment
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...