Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

bila sam na bazenu posle duze vremena. dve stvari su me iznervirale: koliko nemam plivacke kondicije, i druga, koliko je propao 25. maj, na sta je posle par godina izasao brend nju renovirani bazen u koji je ulozeno 11 miliona eura nasih para, kako ga lose odrzavaju i koliko je prljavo. to drzi ds ekipa marko bastac.

a ovo za koliko ne mogu da preplivam, tu nemam nikakvog objasnjenja, mogu samo da se ubijem :D

 

Link to comment

Tamo negdje 2004-2005 kukamo mi na Tašu tipu koji radi u održavanju kako pola tuševa ne radi iako su ih sređivali prije samo nekoliko mjeseci. I on se brani kako svaki tuš košta ~500 (ili 1000 evra, zaboravio sam) i kako to uvozi samo jedna firma te kako se tuševi non-stop koriste i nije to lako održavati. Uglavnom, tad sam uklavirio da je održavanje bazena lukrativna stvar - na šta taj bazen liči na kraju nije previše bitno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Premorena nedeljama, od jutra do mraka sama sa bebom, lose spavam, raspad. Hocu na plivanje, kaze dragi - ma idi i plivaj dva kruga, posle se opusti u malom bazenu (topliji je dosta, predvidjen za decu, prim.prev.), ne moras mnogo. U autu stavljam kljuc i lepo nemam snage da ga okrenem. Ali ipak nekako odem, srecom je bazen na 5 min od nas. Prvo sam odsedela malo u svlacionici; pa jedno 5min pod vrucim tusem; pa onda sednem na ivicu bazena i huhcem kao neka baba i pitam se koji mi k ovo treba sad. Zaplivam jedan krug, drugi, treci i..negde oko 800. metra shvatim da - ne razmisljam ni o cemu. :happy: Tu naravno krenem da razmisljam o tome sto ne razmisljam ni ocemu i krenu prvi znaci da ce krenuti glavobolja ako ne prestanem, te zavrsim sa 950. m, u svom starom vremenu.

 

Plivanje je nesto najlepse : ) :heart:


 

Link to comment
  • 3 months later...
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

to ovi aplivači što plivaju 15m od obale

:fantom:

E, motivirao me ovaj post, otišao sam na more i stukao 2k, moguće i malo više, prvi put ove sezone. I, zanimljivo, nisam vidio ni jednu dasku ili kajak... 

 

Link to comment
17 minutes ago, Friend said:

Trebalo bi da je lakse zbog slane vode i gustine pa telo dobija veci potisak odozdo nego u bazenu.

Samo teško da u moru imaš iste uvjete kao u bazenu, eventualno ako ubodeš neku bonacu rano ujutro, inače kako kaže kums uvijek ima nekakvih valova pa pri udisaju dižeš odnosno više okrećeš glavu pa se to odražava na stil a time, jel, i na efikasnost

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...