Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

Zna li neko sta se desava sa zatvorenim bazenom preko puta DIF-a na Kosutnjaku?Trebalo bi da je pusten u upotrebu zbog Univerzijade i cini mi se da je tada bilo neke price da ce biti dozvoljeno i rekreativcima da ga koriste...ima li nesto od toga ili ga koriste samo difovci?
Na zalost, koriste ga samo difovci!!doduse nisam pitao za "mito&korupciju"
Link to comment
Na zalost, koriste ga samo difovci!!doduse nisam pitao za "mito&korupciju"
Pih zlikovci...ako imas gde da se raspitas za m&k bilo bi dobro :)Ovi difovci koje ja poznajem svi se prave blesavi i "nista" o tome ne znaju...
Link to comment

Koliko ja znam, ne koriste ga difovci, već uglavnom vrhunski sportisti. Mislim da je takav slučaj i sa celokupnim centrom, konkretno ja kada sam bio pripremala se rvačka reprezentacija. Iznenadio sam se koliko je sve sređeno. Ranije je bilo u katastrofalnom stanju, mogao je da uđe kad ko hoće, dok je sada sve na dosta višem nivou.

Link to comment
  • 2 months later...

Bio na Banjici posle vise od 2 godine. Primetna poboljsanja, temperatura vode taman kao treba, na tusevima ima topla i pri kraju termina, svlacionice i hodnici cisti, i ako nisu fensi sredjeni. Najveci sok na ulazu, kao u trezor... magnetne kartice, bar kodovi na kartama. Tek po ocitavanju mogu da se pomere ogromne rotirajuce resetke. Ali pretpostavljam da im je to bio jedini nacin da zaustave prevare sa prodajam karata. A kako vidim po obavestenjima ispred, i zavodjenje reda u drugi vazan izvor prohoda, skolu vaterpola.

Link to comment
Bio na Banjici posle vise od 2 godine. Primetna poboljsanja, temperatura vode taman kao treba, na tusevima ima topla i pri kraju termina, svlacionice i hodnici cisti, i ako nisu fensi sredjeni. Najveci sok na ulazu, kao u trezor... magnetne kartice, bar kodovi na kartama. Tek po ocitavanju mogu da se pomere ogromne rotirajuce resetke. Ali pretpostavljam da im je to bio jedini nacin da zaustave prevare sa prodajam karata. A kako vidim po obavestenjima ispred, i zavodjenje reda u drugi vazan izvor prohoda, skolu vaterpola.
U koje vreme jel bila guzva?
Link to comment
U koje vreme jel bila guzva?
Isao sam u standardan termin, 17-19h. Nije bila prevelika guzva, ubacili su jos dva termina: rano ujutro 7-9, i popodne oko 13, zaboravio sam kada su tacno oba. To je za radne dane, vikendom je duze.
Link to comment
Bio na Banjici posle vise od 2 godine. Primetna poboljsanja, temperatura vode taman kao treba, na tusevima ima topla i pri kraju termina, svlacionice i hodnici cisti, i ako nisu fensi sredjeni. Najveci sok na ulazu, kao u trezor... magnetne kartice, bar kodovi na kartama. Tek po ocitavanju mogu da se pomere ogromne rotirajuce resetke. Ali pretpostavljam da im je to bio jedini nacin da zaustave prevare sa prodajam karata. A kako vidim po obavestenjima ispred, i zavodjenje reda u drugi vazan izvor prohoda, skolu vaterpola.
Jeste, s obzirom da im je naplata karata sada 100%, mogli su i da malo spuste cenu!
Link to comment

beograd je najjadnija jadnost kad su u pitanju bazeni... metropola od dva miliona stanovnika s dva! bazena...a i da sam napisala da ima 5 bazena, i dalje bi bilo jadno.

Edited by darling
Link to comment
Otvoreni bazen na „Tašmajdanu” zimi će biti pokrivenSredstvima iz gradskog budžeta uskoro će biti izgrađena montažno-demontažna hala za pokrivanje otvorenog bazena Sportsko-rekreativnog centra „Tašmajdan”. Očekuje se da ovaj bazen bude pokriven već od oktobra ove godine.– Ako procedura javnih nabavki bude završena na vreme, zatvoreni bazen biće pokriven od oktobra pa sve do početka naredne letnje sezone. Uporedo sa ovim poslom radimo i na povećanju snage naše kotlarnice kako bismo mogli da zagrevamo vodu i vazduh na otvorenom bazenu. Na taj način udvostručićemo svoj kapacitet i broj korisnika – rekao je za Beoinfo Marko Pavlović, portparol SRC „Tašmajdan”.Dva bazena ovog sportskog centra olimpijskih su dimenzija i jedini ispunjavaju sve uslove za održavanje međunarodnih plivačkih takmičenja. Pored plivanja, na Tašmadajnu se organizuju i treninzi i takmičenja u svim drugim vodenim sportovima, tako da će mladi uskoro moći da se takmiče i treniraju u boljim uslovima i zimi.
sajt gradauu jebo te, pa neko jos i razmislja u ovom jebenom gradu.
Link to comment
^ nisam razumeo, jel ovo znaci da jos nisu popravili krov na zatvorenom bazenu? Jel on radi uopste?
radi normalno, bio je sredjen za univerzijadu, ako se dobro secam.
Link to comment
  • 3 months later...
Zna li neko sta se desava sa zatvorenim bazenom preko puta DIF-a na Kosutnjaku?Trebalo bi da je pusten u upotrebu zbog Univerzijade i cini mi se da je tada bilo neke price da ce biti dozvoljeno i rekreativcima da ga koriste...ima li nesto od toga ili ga koriste samo difovci?
otvoren za rekreativcebazen - karta 200 din, mesecna 2000, studenti 1600terminipon-pet 7-8 i 12-14sub 7-8, 13-15 i 21-23ned 11-13 i 17-19radi i sauna i cini mi se da je 300 dinara radnim danima, vikendom 450.
Link to comment

juce u prolazu bacio pogled na oglasnu tablu na starom difu.10 termina kosta 4100 dinara. pojedinacno - 1 termin = 650 dinara. ovo je skuplje nego bazeni u nemackoj na kojima sam bio (a o cijem izgledu i standardu nema potrebe da pisem). nisam primetio da se pominje neka godisnja karta ili tome slicno.ima i obuka odraslih neplivaca, 12 termina 4000 din, to mu dodje kao jos bolje.kakva je situacija tamo u ranojutarnjim terminima. prvi je u 9.00, mislim da mi to super pasuje za posao, pod uslovom da nije krkljanac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...