Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

ja ne znam kako je na banjici, daleko mi, ali sam odustala od bazena zbog guzvi na tasu u terminima za gradjane.to je nepodnosljivo. ne znam da l su odvratniji oni koji se kisele na ivicama bazena i prave guzvu, ili oni muzjaci sto sekiraju rukama kroz vodu bez ikakvog obzira prema ostalima plivacima, a tek prema plivacicama... ne znam da l bih se ikad usudila da odvedem dete tamo.nekoliko puta sam dobila u glavu i odustala. valjda im je to i bila namera, da ima sto manje u bazenu :lol: (nije lose nocno na tasu, petkom,subotom i nedeljom, moze covek da se ispliva, ali toga nece biti posle avgusta.)ee gde su ona lepa vremena kad na 25. maju nije bilo nikog zivog, plivalo se po duzini, nema veze sto je ledeno, nema veze sto nema tople vode, bilo slobode, mogao covek da se ispruzi koliko je dug... ima neko info zasto se ne radi 25.? za koga ga cuvaju? jadan je beograd. metropola sa 2 miliona stanovnika i jednim i po bazenom. jadno.

Edited by darling
Link to comment
ja ne znam kako je na banjici, daleko mi, ali sam odustala od bazena zbog guzvi na tasu u terminima za gradjane.
Na Banjici kao izdvoje stazu za brze plivanje (nekad jednu, nekad 2-3), ali je i tu guzva. Pa umesto da pri plivanju glava bude vise okrenuta ka dnu, mora uvek da se gleda napred zbog sudaranja. Ili kao u saobracaju, obilaze se sporiji, ali da ne iseces kolegu koji ide iz suprotnog pravca u istoj traci. ^_^ Plus, redovna ekipa kojoj je zanimljivo da se rasplivava prsno u traci za brzo plivanje.Generalno, termini radnim danima su pakao, vikendima je bolje.edit: ja sam se iz revolta i prebacio na trcanje, platis kartu a plivas kao u Gangu, ekipno presvlacenje, svako malo nema tople vode na tusevima. <_< hvala, dovidjenja. Edited by Takeshi
Link to comment

kakvog bre bebca, ima 5 meseci :D ...neki klinac iz familije ima razvojni problem motoricke prirode, pa bih pokusao da ga slepam. a za Vuka smo dugo razmisljali o starom difu, tu ima plivanje za bebe ali smo odlucili da iskuliramo...em ide na jogu sa mamom, em nam je ovo malo nehigijenskihvala za info, Takesi. za sad imam neki 15tometarski u teretani, pa cu da plivam dijagonale dok mi se ne zavrti

Link to comment
  • 2 weeks later...
Van letnje sezone na Banjici su termini: 17-19h (bio je probno i neki jutarnji 7-9h, ali mislim da su odustali), vikendom 10-16h...
Jesi siguran za ovo, bila su 3 termina, jutarnji od 7-9, standardni 17-19 i jos jedan, cini mise oko 13,14h.U 17 je takva guzva, da mi ne pada napamet da idem, bio sam par puta u 7 i ok je, manja je guzva, ali se pliva po sirini na pola bazena.
Link to comment
Da li je neko plivao u mestu u "beskonačnom bazenu" (link)? Jel liči na pravu stvar ili je bolje da se vežem gumama za drvo pored plastičnog bazenčića?
Baš pre neki dan u jutarnjem na B92 video nekog triatlonca iz Munzea koji koristi taj metod. Pojas oko struka na gumu, guma na drvo i pliva u onom plastičnom bazenčiću.
Link to comment
Baš pre neki dan u jutarnjem na B92 video nekog triatlonca iz Munzea koji koristi taj metod. Pojas oko struka na gumu, guma na drvo i pliva u onom plastičnom bazenčiću.
Taj mi je i dao ideju. Ali sam čovek je rekao da to nije baš pravo plivanje pošto nema strujanja vode. Znači, taj metod je dobar ako želiš da se umoriš plivajući. Ako želiš da radiš na tehnici treba ti ili pravi bazen ili, možda, beskonačni bazen.
Link to comment
nadathlon.[videh pre neki dan reklamu u novinama. meni je i 30m previse. :D]
Izgleda da radi ali 60 ojra komad :o Beskonačni bazen košta u Srbiji "od 2500E naviše", bez grejanja i bez bazena, samo pumpa, cevi i mlaznice.Mislim da ću ukrasti ideju ovim špancima i sklepati nešto sam.
Link to comment
  • 2 weeks later...

bih na Tasu juce. znaci, "guzva" je blag termin... +i dalje odvratna infrastruktura, nista nije unapredjeno...dobra stvar je sto su sve same Nadje Higl, svih uzrasta i bekgraunda, samo isto napaljene :wub: . malo smaraju ovi Cavici ali dobromoja kondicija u qrcu ali sam posle tri zaveslaja tacno locirao napore na mesto gde sam operisan. boljitak skoro pa trenutan, skoro da sam zaboravio onaj osecaj kad se isplivas dobro i izadjes iz bazena natekao. kapiram da sam ledja samo istegao po prvi put propisno posle 100dana i da je to bio taj efekat. ako! izdrzacu guzvaju dva meseca dok se malo popravim...ostaje zal za ronilackim terminom (skoro prazan bazen), a koji sam nekad lenjo izbegavao. slepac

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Zna li neko sta se desava sa zatvorenim bazenom preko puta DIF-a na Kosutnjaku?Trebalo bi da je pusten u upotrebu zbog Univerzijade i cini mi se da je tada bilo neke price da ce biti dozvoljeno i rekreativcima da ga koriste...ima li nesto od toga ili ga koriste samo difovci?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...