Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

nego plivanje, umroh mlada i zelena! :lol:

 

a plivuckala sam samo 15 minuta, mada posle teretane... (ideja je bila da se samo malo malecko osvežim)

drugi put plivaj 12 minuta, izpuni formular, pa da vidimo da li si mlada i zelena, u plivanju ;)

Link to comment

juče sam uspela da isplivam 50 metara leptira ali totalno idiotski, tipa 3-4-5 leptira pa pauza, pa sve tako :D

 

što nije ni tako loše posle pauzetine, ali ono

Link to comment

danas sam plivala sa kapom :D

 

ali ne zato što sam morala nego zato što sam tela

lakše je i komotnije, pogotovo leptiriće, a i bogami pokvasila mi se kosa tek pomalo, pristojno, uopšte se nije natopila i posle se cedila kao inače

Link to comment
  • 4 weeks later...

Juce me je u toku okretanja kod ivice bazena zaplahnuo miris ustajalog alkohola koji je dolazio od coveka koji je visio na ivici odmah "pored" linije kojom sam isla...hajd sto sam mislila da cu umreti kad sam nastavila nego sam se zapitala otkud u bazenu neko ko je konzumirao toliko alkohola pre toga? Dok sam napravila dva kruga on je nestao a sa njim i miris. :ph34r:

Link to comment

pa dosao covek..nije bazen samo za vas sportiste..

 

a jos je smesnije ili gore sto smo jednom na klizanju naisli na cetvoricu mrtvih pijanih na klizaljkama  :lolol:  a to je jos opasnije za sve ali bili su ok,malo su se tociljali,malo padali,sve vreme umirali od smeha pa otisli

Edited by ivy
Link to comment

pa dosao covek..nije bazen samo za vas sportiste..

Al nije ovo klasican plutac, vec potencijalno covek u alkoholisanom stanju? Ovo je bilo u balonu na Tasu, mozda pet minuta posto smo svi usli na pocetku tog termina - znaci desetak ljudi u bazenu koji uglavnom svi vec pice svoje...pa samo razmisljam kako pocinje da se davi a pitanje je da li je spasilac tu ili u drugoj hali i da li bi ga iko drugi video (jer ono, cini mi se, kako se nekako uvek nadje nekoliko nas plivaca na istom mestu, niko ne staje da pravi pauzu niti realno gleda i shvata sta se desava okolo - ja prva kao da sam na Marsu, nit ista vidim, niti se obazirem, samo po uzburkanosti vode provalim da li je poluprazno ili ima mnogo ljudi)

Link to comment

ovako se testira brzina plivanja na km.

 

400 metara

minut pauze

300 metara

minut pauze

200 metara

minut pauze

100 metara

 

od ukupnog vremena oduzmes tri minuta. eto ga.

ispod 20 minuta takmicarski potencijal.

sve ostalo, mi, boranija.

Link to comment

25. 

zapravo, nije strokav, lep je i topao. u veceima cesto ima toalet papira i sapuna. da nema bubarusa, rekla bih da smo u nemackoj. 

Edited by darling
Link to comment

cetvorosatni termin za gradjanstvo posle podne. nema guzve. pliva se uzduz. jeftinije je. ne smrdi. primamo i dlakave.

Koliko dlakave? Pitam zbog Tonija...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

nikako ne mogu da shvatim odakle busenje muskih stidnih dlaka na tusevima na bazenu. spolja svi muskarci izgledaju manje vise normalno. :fantom:

 

tolko dlakave, da u busenima visak otpada. toni znaci prolazi. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...