Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

Ima li negde termin u večernjim časovima? Zbog raznoraznih obaveza, ne mogu da odem na bazen pre osam, devet uveče, radi li nešto u to doba?
Bilo nekad u Pinkiju, i mislim na Tashu.
Link to comment

nssmene 10:30, 13 - 15 i 17- 19.ova jutarnja je 150, a druge su 200.nishta studenti , nishta , pemzija ...sve je isto.na mesechnom nivou mosh uzeti paket od 20 karata - 3400.grubo izvadjen prosek izmedju 2 cene karte bez popusta ikakvihako mozzesh u ovu prvu vishe se isplati.shto se tiche jutarnje smene chetvrtak i petak su kul jer nema treninga pa ima mestapon, ut, sre umeju na pochetku smene da budu zguzzvani jerbo u jednom delu bazena treniraju vaterpolisti, plivachi ..sve u svemu 150 kinti za dva sata svimma je milina naspram cifara kojima vi opshtite ..

Link to comment
  • 2 weeks later...
Btw, koristi li neko od vas neku zastitu za usi ? Mene strasno nervira kad voda prodre tamo i nece da izadje nedeljama. Probao sam one silokonske umetke, al' mi ispadali stalno pa sam ih jurio po dnu bazena. Interesantno da cak ni na amazon.com-u nisam uspeo da nadjem neki adekvatan proizvod za ovu namenu
Ja koristim ARENINE SILIKONSKE "KUGLICE" za plivanje. Manjih su dimenzija, a oblikuješ ih po konfiguraciji svog ušnog otvora. Malo ih zadržiš nekoliko minuta između prstiju dok ne omekšaju i onda ih suve postaviš u spoljašnji ušni kanal. Mogu se kupiti u svim sportskim radnjama u gradu. Ja sam video plave i narandžaste. I koštaju 200-300din.
Link to comment
Čekaj, u naselju koje broji pretpostavljam ~3000 ljudi, ima 4 bazena!? :o
Ne znam kako nadje ovi' 3000, al ajde da si tu negde.Aha. Sto? Pa to je manje nego kad krenes niz neku od ulica u komsiluku... Od coska do coska, manje od 100 ljudi a vise od 10 bazena.
Link to comment

koji bgd. bazen ima saunu?da li je zajednicka ili je zenska odvojena?za one koji imaju parica i vezica: bazen u interu. nisam bila vise od deset godina, ali to je bila poezija :heart: . tri strane u staklu, na cetvrtoj bar. napolju je park. zimi sa lezaljke gledas jelku pod snegom na dva metra od sebe. radio je do devet uvece, nikad nije bila guzva radnim danom u predvecernjim satima. podno grejanje. saune (odvojene), sprave za vezbanje i masazu. dva jaka reflektora u bazenu, mirna zelena voda. bio je potreban samo kupaci. dobijali su se peskiri, bade mantili, sampon i sapun.pored bazena teniski teren.sredinom devedesetih su se namnozili bizmismeni i slicna kajla/sajla bratija. onda su suludo podigli cenu godisnje clanarine. recimo sa 150 na 2.500 dem. onda je lpn odustala :( poz

Link to comment
nssmene 10:30, 13 - 15 i 17- 19.ova jutarnja je 150, a druge su 200.nishta studenti , nishta , pemzija ...sve je isto.na mesechnom nivou mosh uzeti paket od 20 karata - 3400.grubo izvadjen prosek izmedju 2 cene karte bez popusta ikakvihako mozzesh u ovu prvu vishe se isplati.shto se tiche jutarnje smene chetvrtak i petak su kul jer nema treninga pa ima mestapon, ut, sre umeju na pochetku smene da budu zguzzvani jerbo u jednom delu bazena treniraju vaterpolisti, plivachi ..sve u svemu 150 kinti za dva sata svimma je milina naspram cifara kojima vi opshtite ..
tnx a lot
Link to comment
koji bgd. bazen ima saunu?da li je zajednicka ili je zenska odvojena?
ima na starom DIF-u, ali bazen je prilično smešan, no pored su 3-4 kabine. To se kao dodatno plaća, ali svako može da se umuva unutra, niko ne kontroliše.
Link to comment

Posle pola godine bio na Banjici. I prijatno se iznenadio, malo sredili svlacionice, novi tusevi, voda topla... i onda, u sred plivanja - nestane struja! Ojebemtidrzavu :lol: Malo je aprijatno nalaziti se u vodi, a svuda mrak, ali dobro trajalo je kratko (10-ak sec). Pri sledecem sam vec bio opusten :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...