Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

trebalo bi da radi danas, ja dobila poziv da se pojavim.edit. radi, plivala.
Menjaju sadrzaj Tasovog sajta iz casa u cas izgleda, svaki put neka druga satnica, no niceg jos uvek nema za balon. Da li si videla koja su vremena za obicnog gradjanina koji nije ni dete ni penzioner ni student?+ da li su oni ozbiljni sa ovim
Затворени базенПЛИВАЊЕ ЗА ПЕНЗИОНЕРЕРадним данима: 16:00 - 18:0012 долазакамесечно:1.000,00
?! Edited by I*m with the pilots
Link to comment
sve u svemu, osnovna pravila projektovanja bazena su potpuno ignorisana. opšti utisak - mučenje i bljak.
tako ti je to. milioni eura, a nema tri coveka s mozgom, il makar da su ih poslali u obliznje inostranstvo da vide kako se organizuje savremeni bazen. ja sam prosle godine pizdela (i pisala ovde) zbog onog sto nije uradjeno na 25. maju cije je dovodjenje u red kostalo 11+ miliona eura. od svega sto me nerviralo, godinu dana kasnije primetila sam da su u susionicu kose stavili dva civiluka. to je za srbiju izvanredno! uopste nisam ironicna. al eto i sama sam kriva sto to sto me nervira nisam napisala upravi, nego sam se izivljavala ovde gde nema nikave koristi. mozda i ti da napises upravi pisamce?
Link to comment
tako ti je to. milioni eura, a nema tri coveka s mozgom, il makar da su ih poslali u obliznje inostranstvo da vide kako se organizuje savremeni bazen. ja sam prosle godine pizdela (i pisala ovde) zbog onog sto nije uradjeno na 25. maju cije je dovodjenje u red kostalo 11+ miliona eura. od svega sto me nerviralo, godinu dana kasnije primetila sam da su u susionicu kose stavili dva civiluka. to je za srbiju izvanredno! uopste nisam ironicna.al eto i sama sam kriva sto to sto me nervira nisam napisala upravi, nego sam se izivljavala ovde gde nema nikave koristi. mozda i ti da napises upravi pisamce?
meni je 25.maj korektan - ima barijeru čisto/prljavo i logičan redosled kretanja. ali na garderobi ima natpis "obavezno vraćajte vešalice na garderobu". neko lenj se napravio pametan i traži da, kad se obuješ za napolje, u cokule sa gromuljama bljuzge, vratiš se opet tamo gde su svi goli i bosi i vratiš vešalicu, umesto da je vratiš na ulaz, gde si je, uostalom, i uzeo.jedino mi drago da većina ljudi ignoriše to.a pismo, napisaću pisamce, samo kome, 25.maju ili 11.aprilu? 11.april je nepopravljiv bez nove love. 25.maj osim termina od 10 uveče (malo kasno) nemam da kudim.
Link to comment
Da li si videla koja su vremena za obicnog gradjanina koji nije ni dete ni penzioner ni student?
nisam, zovi ih telefonom, nema kod nas do direktnog kontakta.
+ da li su oni ozbiljni sa ovim
ni to ne znam, ali dobro zvuci, znam da na 25. maju ima popust za 60+.
Link to comment

okej, fanfare i konfete:Tasmajdan, balon, sezona 2012/13samo utorak i cetvrtak0630-0830 (400din)1830-2030 (300din)

ni to ne znam, ali dobro zvuci, znam da na 25. maju ima popust za 60+.
meni je to suludo, u vec ionako prepunjen termin namamis jos penzionere
Link to comment

pa moraju i penzosi da plivaju. i ti ces jednom biti penzos :)ja volim kad vidim penzose u bazenu. penzos mi je drazi osam puta od muzjaka u punoj zivotnoj snazi koji se kurci i sekira kroz vodu ne gledajuci dal pogadja u glavu il u bubrege onih oko sebe. ma sta osam, osam hiljada puta.mislim da je tek za studente jeftino na tasu, godisnja karta 8 hiljada, tako nekako.@tihajeza pisi obema bazenima, od toga moze samo dobro da ispadne :)

Edited by darling
Link to comment

Ocigledno je da imam drukciji pogled na to: zar nije logicnije staviti penzionere prepodne ili oko podneva, kad vec niko normalan ne moze da pliva u tim terminima radnim danima? Mislim svi ste bili na Tasu u cuvenom terminu za gradjanstvo pa znate kakva je guzva, mogu da zamislim kako ce biti kad se pojavi jos armija penzionera.A naravno da nemam nista protiv penzionera, lepo je sto su im dali i kartu za dz, jedino sto me pomen njih i bazena skoro uvek prebaci u gimnazijske dane kada je najrednovniji vikend-plivac bio jedan penzionisani doktor koji je bio skoro pa pedofil.//za studente na Tasu je godisnja 12000, za masterstudente 15000

Link to comment

da su prepodnevni termini slobodni, bili bi dati gradjanstvu. i penzosima. al nisu, vec ih iznajmljuju sportskim klubovima. zapravo mi gradjani i gradjanke plivamo tek kad se namire sportisti i ostali redovni zakupci celog bazena. tako je, na primer, kad je 25. maj tek bio otvoren prosle godine, termin za gradjanstvo bio od 10-18.i dalje ostajem pri tome da tri penzosa prave manju guzvu u bazenu od jednog rasnog muzjaka. il gradimira nalica :D

Link to comment

Pa ima prepodnevnih termina (i oni su prosle godine bili najmanje poseceni). Svakako je logičnije da se penzioneri tu smeste kad se već limitiraju na jedan termin. Bolje i njima i drugima. Doduse, ja vidim na sajtu da se penzionerski benefit koristi ponedeljkom, sredom i petkom od 9 do 11.

Link to comment
Doduse, ja vidim na sajtu da se penzionerski benefit koristi ponedeljkom, sredom i petkom od 9 do 11.
:isuse: definitivno nisam luda, stalno menjaju sadrzaj sajta i satnice, trenutno stoji tako kako ti kazes
Пливање за пензионере (понедељак, среда, петак / 9:00 - 11:00)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...