Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
18 minutes ago, nezvanova said:

nisi los, borut je plivao 1500 metara 15 min :D

sad ne znam koliko pliva klincadija, ovoga se secam jer sam bila zaljubljena u boruta u to vreme :happy:

 

 

Kako se beše brat zvao, Damjan? Video sam Boruta pre par godina, ako ne znaš kako ti (nekadašnja) simpatija sad izgleda, možda bolje da ne guglaš...  :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment
14 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Kako se beše brat zvao, Damjan? Video sam Boruta pre par godina, ako ne znaš kako ti (nekadašnja) simpatija sad izgleda, možda bolje da ne guglaš...  :fantom:

pretpostavljam :D a znam kako izgleda sada darjan (ne damjan) petrič, ako je kao on, onda stvarno bolje da ne gledam :happy:

 

darjan je napravio neku stranu na fejsu ex yu plivanje, gde ima tu i tamo vesti i objava o ljudima koji su nekada bili takmicari, poznati plivaci.

darjan pise srpski (hrvatski?) fenomenalno, bez pravopisne greske, a bice da je neki bas simpa lik.

septembra je u kranju bilo neko evropsko master prvenstvo u plivanju, pa se okupile te generacije 62-74 goodiste, 

bilo je bas puno plivaca iz bg i srbije - kapor, rezmanj, milos... 

kapor i dalje izgledao kao avion, zgodan dasa. zenske generalno mnogo bolje nego momci kada su linija i izgled u pitanju.

 

ali borut nije ukljucen u tu pricu, ima samo nekih njegovih starih fotki. 

Link to comment
On 23.9.2018. at 18:38, jorma shparga said:

na 25.maju mozda nema hlora ali mene alergija na to nesto drugo sto stavljaju ubi 😪.

i sto je najstrasnije ne prolazi nikako (tj posle svakog plivanja sledeca noc je borba za.vazduh)

Navodno zeolit.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Vrteo sam ovu temu do 2016. godine, dosta saznao, ali ipak mi treba svežih informacija. Trenirao sam plivanje davno, ali mi se ogadilo i na bazenu nisam bio jako dugo. Povredio sam nedavno leđa i ništa mi ne prija koliko plivanje (plivao sam malo u banji tokom rehabilitacije). Želeo bih da uvedem plivanje 2 do 3 puta nedeljno. Izabrao sam 11. april kao bazen koji mi je najbliži poslu. Spremam se da krenem od ponedeljka, pa me zanima malo informacija. Pošto nisam u baš nekoj formi trenutno, posle 2 meseca ležanja, da li mislite da treba da krenem od srednjeg bazena, može li se tamo nesmetano plivati od zida do zida? Imam naočare, šta još treba da ponesem osim peškira i obavezne kape? Papuče i sl? Izvinite zbog glupih pitanja, ali potpuno sam zaboravio kako izgleda bazen, značilo bi mi da me uvedete u bazenski bonton... :)

Link to comment

1. peškir, kupaći, kapa, naočare i papuče

2. možeš odmah od velikog bazena, samo su dve staze označene, a ostatak je ko kako voli

3. proveri termine, od danas je na snazi nov raspored

 

:)

 

e

u srednjem bazenu se uglavnom rade vežbe, a deca plivaju(podnevni termin)

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...