Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Ma nije strašno zato sam ih i razmatrao dosta dugo.

 

Mada, kada vidim ko sve nosi zlatne vidim da sam dobro odlučio (da budem jasan - ne mislim da Djuru, Tahioskopiju i Patty Lee :D)

Link to comment
On 9. 5. 2023. at 13:56, Profesionalac said:

Ma nije strašno zato sam ih i razmatrao dosta dugo.

 

Mada, kada vidim ko sve nosi zlatne vidim da sam dobro odlučio (da budem jasan - ne mislim da Djuru, Tahioskopiju i Patty Lee :D)

Kupi Persol Steve McQueen. Odličan model, odlična stakla. Evergreen.

Link to comment
  • 1 month later...
38 minutes ago, LaLinea said:

Treba mi neki smesan ili bas zanimljiv letnji sesir. Ima li neko ideju gde bi se tako nesto moglo pazariti?
 

u robnoj kući panda

  • Hvala 1
Link to comment

kabinski?

 

ovde je samsonite i mama i tata, imaš ih u novom merkatoru i solidan je izbor

 

ako je budžetska varijanta onda bi ovaj bio sigurno prvi pik iako nisam ljubitelj tih čvrstih materijala za kofere


imao sam jedu carpisu i dobro se pokazala, mada joj je u jednom momentu zakazao rajsferšlus, posle sam dobio za rođ neki samaonite american turister i deluje nepoderivo

 

mislim da za kupovine tako nečega valja prežaliti kintu i biti miran par decenija

:nobles:

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kabinski?

 

ovde je samsonite i mama i tata, imaš ih u novom merkatoru i solidan je izbor

 

ako je budžetska varijanta onda bi ovaj bio sigurno prvi pik iako nisam ljubitelj tih čvrstih materijala za kofere


imao sam jedu carpisu i dobro se pokazala, mada joj je u jednom momentu zakazao rajsferšlus, posle sam dobio za rođ neki samaonite american turister i deluje nepoderivo

 

mislim da za kupovine tako nečega valja prežaliti kintu i biti miran par decenija

:nobles:

 

super, tenks

 

upravo mi je dilema da li vrijedi kupiti nesto i biti miran par decenija, ili 15 godina, za toliko se materijali inoviraju dovoljno da obesmisle prethodnu kupovinu. treba mi trajnost ali i da ga rashodujem bez grize savjesti. s druge strane, necu krsinu koju cu da bacim poslije tri leta.

 

Link to comment

mislim da se tu najveća razlika ne vidi u samim materijalima već u onim sekundarnim čimbenicima tipa gore pomenuti rajsferšlus, točkići, ona drška za koju ga vukljaš, bravica

 

to ako je sranje džaba ga bilo i da je od titanijuma

 

 

tu verujem da ovi poznatiji brendovi ne popuštaju tako lako

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment

Mi imamo jedan Rimowa kabinski, super lak i dosta izdrzljiv, rajsferslus mu je super, ali je cena da se ubijes. Uvek zaboravim da pitam muza koliko ga je platio, inace je star oko 20 godina. Sad su im kabinski izgleda 700 evra. :rolf::ph34r: Nas doduse nema tu bravu kao ovaj na slici i sigurno nije od istog materijala posto vidim da pise da je ovo sad "prvi kofer od _____ materijala"

https://www.rimowa.com/de/de/luggage/colour/brown/cabin/83253731.html#start=1

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...