Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

mozda nekog bude zanimalo - pepco se otvara u gospodar jovanovoj, preko puta maksija

Oni su baš u naletu.
Otvorili radnju u 45-om.
Mnogo roditelja sa malom decom mi se kune u njih...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment

ima korisnih stvarčica za po kući, ženska garderoba je slabašna ali povoljna, a za dječiju se i meni, površnim gledanjem, činilo da je ok.

 

kriza je pepco-va šansa.

Edited by morgana
Link to comment
  • 1 month later...

@beta kentauri

 

pronašla sam laser-cut majicu boje kože o kojoj smo pričale. extreme intimo u rajićevoj, 1690 dinara, pamučna sa elastinom. ne vidim je na sajtu, možda je iz neke starije kolekcije, i nisam je nalazila u fizičkoj prodavnici do danas. uzeću je kasnije popodne (nije mi se dalo da je isprobavam, mada je vjerovatno m ok - važno mi je kako stoji ispod jednog konkretnog džempera, tj vidi li se, mimo toga mi nije ni potrebna) i slikati. po svemu sudeći ne treba čekati sa kupovinom za slučaj da je stvarno u pitanju neki restl.

 

 

 

 

Edited by morgana
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

ma strogi funkcionalizam, ovako nekako izgleda, posao joj je da se ne vidi ispod nečeg svijetlog i da se šav ne ocrtava. banalna stvar, a u materinu  teška za naći. 

 

image.thumb.png.b7e177da2920f0c0d3ae1056bf405c94.png

 

 

 

 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

svratila sam danas u prodavnicu metraze 'roma' na uglu golsvordijeve i kicevske, ono je raj i pakao ujedno, ogroman izbor i vrh kvalitet u visokoj cjenovnoj kategoriji, pa do dobrog kvaliteta i solidnih cijena kako se ide u dubinu radnje koja lici na lavirint.  max mara i loro piana stofovii svila s jedne i  metraza na kilo i restlovi s druge strane.

 

mozda nekom zatreba, bilo za fensi bilo za priustivu kupovinu.

mislim da niko drugi u bgd nema takvu maloprodajnu ponudu. 

 

kupila nisam nista, evakuisala sam se u strahu od sebe same :D

Edited by morgana
  • Wub 2
  • Haha 2
Link to comment
On 19.10.2022. at 9:32, morgana said:

ima korisnih stvarčica za po kući, ženska garderoba je slabašna ali povoljna, a za dječiju se i meni, površnim gledanjem, činilo da je ok.

 

kriza je pepco-va šansa.

 

 

ja kad god udjem u taj Pepco razmisljam kako se toj radnji ne sme prici ni blizu sa sibicom ili otvorenim plamenom :lolol:

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kupovao li je neko nesto u Mohitu?

 

Da pohvalim ballary - nasla sma ih na instagramu i narucila par stvarcica online onako bez probanja, sve stoji lepo i sve deluje da je ok kvalitet (videcemo).

 

Ako imate neke omiljene radnje preko kojih online narucujete, recite koju.

 

Ja inace sam nekoliko puta narucivala iz par radni, ali samo majice i sad se odvazih jednu ballary haljinu. Pantalone itd se ne usudjujem jer to bih svakako morala da narucujem pa vracam itd a to mi se ne radi.

Edited by Mel
Link to comment

@jimi Daje, instaliraj njihov app, dobiješ neki popust (ne sećam se koliko, 10% ili 20%) već pri samoj registraciji. Ja trenutno imam na aplikaciji aktuelan popust od 25% za bilo koji artikal i to mi važi do 19.02. To su dali random sad početkom meseca. Tako povremeno imaju na app neke akcije bez ikakvog povoda i to samo treba da se iskoristi u određenom roku ili daju posebnu (nižu) cenu za određene stvari ako si član (ako imaš njihov app na telefonu). A ovako za ove old skul popuste u radnjama treba da pratiš kad su rođendani tržnih centara :laugh: to jest da ubodeš kad je neki TC koji ima H&M. 💁🏻‍♀️ 

 

@Mel Pričali smo o Mohitu sad skoro na onom topicu Kraljevski... Zeka je fan.

 

Evo odavde:

 

Edited by Patty Lee
  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

extra sport je za sirotilju, a vision za bogatune

 

 

onaj extra sport u extra centru :mellow:, im je neki šatro outlet. krš modeli svih vrsta, a cene u korelaciji sa modelima

sportvision je već druga priča, tu mogu da se nađu (i) novi modeli svih živi brendova

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...