Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

  • 9 months later...
48 minutes ago, Sara said:

Osim Ciciban i Polino  ima li kod nas dobrih cipela za decu, zna li ko?

Naisla sam jos na Geox ali mali izbor

ima neka obuća - pavle, na terazijama i u bulevaru. doduše, ne znam kako se deci sviđa, imaju poneki model valjda za tinejdžose, do 39, 40, pa odrasli kupuju. oni su zadovoljni :D

  • +1 2
Link to comment

Froddo, mislim da je to neki zagrebački brand, nosi ih deca kod mene u vrtiću, a primetila sam i da su izdržljive. Radnja je preko puta Pravnog fakulteta u Beogradu, a verovatno ima i online 

Edited by makondo
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, makondo said:

Froddo, mislim da je to neki zagrebački brand, nosi ih deca kod mene u vrtiću, a primetila sam i da su izdržljive. Radnja je preko puta Pravnog fakulteta u Beogradu, a verovatno ima i online 

Preporuka za Froddo cizmice/cipele, ali su se patike bas brzo izgulile

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
Počeo da radi Ananas, Deltin sajt koji liči na Ali i slične
https://ananas.rs/
Mislim da smo već pisali o tome, ono što su mi ljudi rekli po pitanju regrutacije ljudi koji to treba da im vode, ne daje veru svetlu budućnost projekta.
E sad da li će prevagnuti već razrađena "infrastruktura" koju kompanija ima, videćemo.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Neki slovencki pandam tom Ananasu, doduse ne znam na kom trzistu posluju ali ako je to Slovenije, 3, 4 puta manje nego Srbija, prodat je za 800 miliona. Ako Misko ulozi i 100, 200 i proda posle za milijardu bolji je od svih banaka, trznih centara i jabuka sto je prodao.

Link to comment

Dosta dugo su pripremali projekat, navodno bi trebali da se istaknu na polju logistike i generalno podrške. Videćemo.

Shoppsteru ide solidno, treba uskoro da krene i neki Bazzar, što je valjda domaća verzija hrvatskog e commerca.

Link to comment
On 24.10.2021. at 19:04, Sara said:

Osim Ciciban i Polino  ima li kod nas dobrih cipela za decu, zna li ko?

Naisla sam jos na Geox ali mali izbor

 

Obuća Mihajlo 

Naturino

Pavle

Tim redom odnos cena kvalitet, uzorak par zepica, par patika jedne cipele i jedne čizme. Uzeli čizme iz Linde, još samo noga da poraste.

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 9.11.2021. at 13:46, napadaj said:

Baš juče uzeh neke dve stvari na Shopsteru po odličnim cenama. Videću kad stignu da li sam stvarno prošao tako dobro.

Kako si prosao sa tom porudzbinom? Meni je upravo stigao mejl (1 proizvod narucen) da je posilja poslata. Cena proizvoda je 17000, a pise ukupna cena nekih 22990 :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...