Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Otakzuj sve. U stvari ona hoće nešto nalik na ovo (šta god ovo bilo, valjda ima ziper).

Tja. valjda je toplo, pošto je ona ultra zimogrožljiva, a i nije predugačko zbog vožnje.

Glupavo žensko, što ne voli da čita romane...

 

 

viber_image_2020-10-07_10-06-21.jpg

Link to comment

A znam da nije bas iza ugla al samo da znaš za ubuduće da tamo bude baš lepih vintage komada. Održava se jedanput mesečno, nije velik al fin izbor bude. Za muškarce već slabije :(

Link to comment
18 hours ago, John Coltrane said:

Otakzuj sve. U stvari ona hoće nešto nalik na ovo (šta god ovo bilo, valjda ima ziper).

Tja. valjda je toplo, pošto je ona ultra zimogrožljiva, a i nije predugačko zbog vožnje.

Glupavo žensko, što ne voli da čita romane...

 

 

viber_image_2020-10-07_10-06-21.jpg

ja mislim da smo uz darlingovu pomoć jednom raščivijali da je ovo aliexpres. ima neki sajt newchic. com, koji prodaje sve ovakve šašave stvari, a i to je neka kina, da kažem, selekcija sa alija... sad je verovatno kasno da dejstvuješ za rođendan, ali možeš da je iznenadiš za novu godinu :)

ima ziper, vidi se kad se uveliča slika

Link to comment
5 minutes ago, slepa živana said:

ja mislim da smo uz darlingovu pomoć jednom raščivijali da je ovo aliexpres. ima neki sajt newchic. com, koji prodaje sve ovakve šašave stvari, a i to je neka kina, da kažem, selekcija sa alija... sad je verovatno kasno da dejstvuješ za rođendan, ali možeš da je iznenadiš za novu godinu :)

ima ziper, vidi se kad se uveliča slika


Hvala ti. Skapirao sam da neko to već radi preko Instagrama u Srbiji i da je cena taman toliko manja nego na AE za onaj šiping koji su uveli pre par meseci. Eto rešenja.


Btw ja se oznojim samo dok gledam sliku (ovu “postavu” od medveda). 

Link to comment
15 minutes ago, John Coltrane said:


Hvala ti. Skapirao sam da neko to već radi preko Instagrama u Srbiji i da je cena taman toliko manja nego na AE za onaj šiping koji su uveli pre par meseci. Eto rešenja.


Btw ja se oznojim samo dok gledam sliku (ovu “postavu” od medveda). 

:D imam kaput od toga, samo što je spolja imitacija kože. to je dobro za -20 stepeni, a ako usput uđeš u prodavnicu da nešto kupiš, posle 7,5 sekundi padaš na zemlju od toplotnog udara

kako da nađem to na instagramu?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...