Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Ja svratio juče u inđiju u autlet. Bio tamo sat i pol i nisam kupio niti jednu jedinu stvar. Neće me inđija vidit. Sutra planiram neki tržni centar slično opajat. Što mi se svidi preskupo je, pas mater, ono što mogu platiti je krš, razume se. A treba mi koješta. Ali mogu bez ičeg. Moram kožnjaku skratiti rukave. Jel to kod kožara ili kod krojač ili oba? 

Treba mi trendža, donji deo ponajpre. @darlingima li šanse da onaj underarmur ima nešt dobro a nepreskupo.

Oću I patike duboke, kožne, oldckul. 

Link to comment
On 3.10.2019. at 22:21, nisam ja said:

Treba mi trendža, donji deo ponajpre. @darlingima li šanse da onaj underarmur ima nešt dobro a nepreskupo.

Oću I patike duboke, kožne, oldckul. 

 

nenam, ja sam ministarka za adidas. 

kakva trenerka, za trening il za nasetavanje? ako za trening, cega, ako za da budes lep, u kojim vremenskim prilikama? toliko pitanja.

Link to comment

Treba mi trenerka da budem lep. 

Ja ne treniram ništa.

A kad treniram to je uvek u šortsu. 

Možda povratim fit pass u dogledno vreme. Onda ću u saunu s tim. I na bazen. Mislim I teoriji. Treba mi masaža. Sa posebnim osvrtom na nameštanje ramena. Sad sam se podsetio da me rame sprečava da radim najbolju vežbu - hanging leg raises. 

Link to comment
  • 1 month later...

u potrazi sam za (crew neck, fitted) bejbi blu majicom - nijanse kao vileda ili (tacnije) glitz magicna krpa za staklo - dakle, bas nezno plava. 

 

(sinulo mi kad su mi se susile farmerke pored glitz krpe - pa hocu da uparim :evilsmile:) sve preporuke dobrodosle!

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...