Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

poslednji london fashion week, listam sekciju u magazinu koja se tom temom bavila i za oko mi sasvim slucajno zapadnu ovi modeli dole, kreacija dejana agatonovica, momka sa Central Saint Martins skole. meni se svideo u moru pretencioznih, a bezlicnih 'vidi me kako sam cool' kreacija mladih dizajnera, jer ne odstupa previse od neceg klasicnog/normalnog, a opet ima neki edge. leia, ti si fashion guru, da li ti je poznat rad ovog momka?dejan je predstavio svoju kolekciju kao jedan od 4 finalista Fashion Fringe inicijative: Fashion Fringe is an annual project, launched to find and nurture undiscovered British designers. Fashion Fringe is looking for cutting edge, iconoclastic talent in design and creativity to continue the tradition Britain has long been famous for.77055930bu1.jpg77055987lw3.jpg

Link to comment

(fashion guru :D odmah pomislim na annu piaggi :lol: slika dole)anna.jpgha, dobar je d.a. verovatno jos ne etabliran, nisam cula za njega.roksanda ilincic, fpud via st.martins, the rest is history.ri00110ffi9.jpgri00120fkf9.jpgri00170fod9.jpgedit: dodala jos 1 sliku

Edited by Leia
Link to comment

ovaj momak ima 26 godina, pa cenim da je sjajna karijera stvarno ispred njega.a u vezi onog dzempercica sa BGhostove slike, ove sezone u muskoj garderobi je ludilo sa tim. sto vise 'hvala ti bako' fazon, to bolje. nije da mi se svidja..

Link to comment
ovaj momak ima 26 godina, pa cenim da je sjajna karijera stvarno ispred njega.
cenim da ce se dobro kotirati u japanu, aziji uopste. drugacije, za pohvalu.
a u vezi onog dzempercica sa BGhostove slike, ove sezone u muskoj garderobi je ludilo sa tim. sto vise 'hvala ti bako' fazon, to bolje. nije da mi se svidja..
exactly wink.gif
Link to comment
Kaput je kariran, tamno zelena osnova, braon linijice.
moja preporuka bi bila glat sivi. ili crni. i nikako teget.al ok, tvoj kaput tvoja odluka.
Dobro, ono nije BGhostova slika niti on nosi bakine dzemperice. Sad mozete da prestanete da me zezate, inace idem na Sport (taman mi ovde postalo lepo) <_<
iju, pa zar se tako percipira ovaj nas brainstorming :lol: ti bar imas cime da pretis, a gde ja da idem :( :D
Link to comment
cenim da ce se dobro kotirati u japanu, aziji uopste. drugacije, za pohvalu.
tako kad kazes, ispadne da ima neki iscasen stil.a meni je ovo recimo, sustinski gledano, jedna klasika sa nekim twistom kroz koji reflektuje neophodnu nit kreativnosti koji ga u krajnjoj liniji i kvalifikuje da se naziva dizajnerom.recimo, desna slika- po formi vecinom klasican model vecernje haljine. sad, tu su, naravno, ubaceni detalji koji haljini daju njegov pecat i sto haljinu izdize iznad sigurnih voda nekog konfekcijskog modela.leva slika- isto nista toliko van normalnog i sada aktuelnog konteksta- sis mis rukavi, ali naravno, opet sa njegovim pecatom.sve u svemu, baza je klasicna i ne pokusava da vristi kako bi privukla paznju, sto se meni jako dopada jer je to toliko drugacije od ostalih mladih dizajnera kojima je cilj da vizuelno sokiraju kao da misle da je to jedini nacin da privuku paznju. ofkors, biti zenstven i prefinjen je totalno out, biti cool = apa drapa (upa drupa?), boje su no-no, to je za onu povrsnu sortu koja prati trendove. mozda sam previse stroga prema njima (a i svesna sam da sad tesko generalizujem, ali mi je sveukupni utisak takav, vec godinama unazad), ali me zaista iritira taj blunt i vrlo jeftin pristup privlacenja paznje sokiranjem. a iznad svega toga me nervira njihova pretencioznost. onaj drugi deo njih koji ne gura prst u oko utapa se u nepregledno more jednih te istih crno-sivih modela sa diskutabilnim kreativnim doprinosom.
Link to comment
^ <_< Za sada im je stigao jedan primerak koji su stavili u izlog, videcu u petak sta ce sve stici u prodavnicu. Svidja mi se ovaj zeleni, ima tvistovski prizvuk u sebi.Mada, kako ste pocele, jos cete me ubediti da sam se zainteresovao za zenski kaput.Ajd jos ovo da pitam, pa da kidam sa ove teme: odavno hocu da kupim flamenko kosulju, jednu od onih sa opustenijim kopcanjem/vezivanjem sa sve karnerima. Je l to toliko aut da ne mogu nigde da nadjem ili nisam trazio na pravim mestima?
za kosulju - ja mislim da ti nas zezas.a kaput je odlican
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...