Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

uh, pa ovo mi je mnogo lepo.
nazalost i cene su malo jace nego u obliznjih alternativnih butiga, al vredi. inace ceo taj kvart u madridu je fenomenalan (chueca), male radnjice, onakoda rovaris do mile volje.
dobar soping za neprofesionalne i neupucene musterije i one koje zapravo mrze soping (kao sto sam ja), a na lokalnom nivou je u splitu. tamo ima gomila malih radnjica dizajnera pocetnika, raznih, raznih, sesiri, marame, kape, haljine, pantalone, carape, torbe, svega. sve po jedan komad, a materijali dobri. prednost je sto je sve blizu. cene su umerene, nije dzabe, jednake su cenama ove stranske konfekcije cije radnje su nacickane na glavnoj dzadi (marmontovoj). prednost najveca: drugacije od beograda. sreca da ne zivim tamo, jer bih isla u soping, a to nije zdravo :)ovo u splitu me podsetilo na ponudu u barseloni, koja je, jasno, jaca, ali tad se nije imalo para, pa nisam donela nikakve trofeje kuci. ali bilo je uzivanje ceprkati po malim radnjama.
jel smem da priznam da mi je prvi impuls bio da krenem u potragu za splitom ovog topica? :blush: jer je jelte na lokalnom nivou...uzas :lol:
Link to comment

ono sto sam vidjela na sajtu h&m (talijanska verzija, mada sumnjam da je kolekcija regionalno prilagodjavana) po neukusu visestruko prevazilazi modele koje je okacila apotekarica

Link to comment

ono sa prve slike izgleda kao vecina izloga poslednjih sezona, od modela do dezena. a identicna pletena tasna se pojavljuje poslednjih jedno 7 godina.drugu sliku necu komentarisati, za to bi momci bili merodavniji, samo da prate ovaj topik :rolleyes:

Link to comment
ono sto sam vidjela na sajtu h&m (talijanska verzija, mada sumnjam da je kolekcija regionalno prilagodjavana) po neukusu visestruko prevazilazi modele koje je okacila apotekarica
apotekaricina fotka izloga vrlo verovatno i nije ta kavalijeva vragolija, nego deo regularne h&m kolekcije.ne znam zasto bi angazovali takvu jednu velicinu da im dizajnira basic modele bez i jedne crknute macke ilizlostavljene zmije incorporated.
Link to comment
apotekaricina fotka izloga vrlo verovatno i nije ta kavalijeva vragolija, nego deo regularne h&m kolekcije.ne znam zasto bi angazovali takvu jednu velicinu da im dizajnira basic modele bez i jedne crknute macke ilizlostavljene zmije incorporated.
jeste deo njegove kolekcije, ima i piton i zmaj i paunica, a ovo su valjda "low profile" stvari za svetinu, kao sto oni uvek izbace uz par udarnih modela doticnog gostujuceg selebriti kreatora(ili tako makar tvrdi drugarica sto je uslikala i poslala :unsure: )
Link to comment
jeste deo njegove kolekcije, ima i piton i zmaj i paunica, a ovo su valjda "low profile" stvari za svetinu, kao sto oni uvek izbace uz par udarnih modela doticnog gostujuceg selebriti kreatora(ili tako makar tvrdi drugarica sto je uslikala i poslala :unsure: )
pa kako mogu divlje zveri i mitska stvorenja biti low profile? :D istina, nisam videla kako izgleda taj kavalijev doprinos h&m-u (i nije da zalim), ali verovatno je kao i ovi pre njega napravio 20tak modela po svom gushtu ali sa manjim budzetom, a ostatak kolekcije je ovo sto vec znamo, basic stvari za male pare.edit. tragican nesporazum: samo da napomenem da h&m ne prodaje izbor modela iz kavalijevesopstvene kolekcije, nego on napravi mini kolekciju specijalno za h&m.ako si mislila tako nesto. ili.. no capisco niente. Edited by Leia
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...