Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Povoljne sakoe mozes da nadjes u Stradivariusu, ako ih nisu povukli u vrijeme snizenja (ne mislim na one ljetne, oni se guzvaju, ali mozda moze i u toj kategoriji nesto da se iskopa, sada su oko 1500 din). Imaju sinteticki sjaj, mada neke boje izgledaju bolje od drugih. Malo skuplje potrazi u Zari. 

Link to comment

u h&m

 

ovi sto su po 30 eura (mislim da je to kod nas 3200?!)

 

https://www2.hm.com/en_eur/ladies/shop-by-product/blazers-and-waistcoats.html?product-type=ladies_blazerswaistcoats&sort=ascPrice&image-size=small&image=model&offset=0&page-size=36

 

i jos iskoristi kupone od 15 posto popusta, taman :)

 

(mislim da su rasprodaje u inditeksu prosle?!)

 

Edited by darling
Link to comment

:)

 

nadji neke krpare il staru odecu po kuci, bilo sta tekstilno, stavi u kesu, ne mora puno, moze i u malu kesu, onu s pijace, letecu, zavezi kesu, odnesi u h&m, na kasi imas kutije za reciklazu, i za svaku kesu ces na licu mesta dobiti kupon za popust od 15 posto, koji mozes odmah da upotrebis za snizenje cene jednog artikla po izboru (ako imas tri ajtema i tri kupona snizices sve, ako imas tri artikla i jedan kupon, upotrebi ga za najskuplji komad). koliko kesa, toliko kupona. u tom smislu ne natrpavaj sve u jednu kesu, nego rasporedi pametno :D

i nemoj da te je blam, to je normalna kupovina u h&m.

 

Edited by darling
Link to comment

Pazario 2 komada u H&M, teget i bež (bar ja mislim da je to ta boja). Bas su lepi sa finom postavom. Hteo sam i sivi al nekako mi ne deluje bas zenstveno, tj. deluje mi kao muski sako.

3,2k komad, nisam nosio stare krpe :unsure:

 

Uglavnom hanuma odusevljena, to joj je za goidsnjicu braka :D

 

Link to comment
2 hours ago, maheem said:

Ja tamo svraćam u prolazu <_<

Predložiću im snimanje reklame - dođem u krpama pa se skinem go i bacim na reciklažu pa posle s kuponom u rukama međ rafove

 

 

Evo prijavljuje se @mustang da snima,rezira i producira tvoju reklamu.

 

 

Link to comment
3 hours ago, darling said:

znaci, koliko me nervira sto nisi ustedeo 900 dinara :laugh:

 

 

2 hours ago, gospa buba said:

i mene.

njih sve neshto sramota :dry:

sent from bubamoto
 

 

Isao sam sa posla, jedino sto kaze Maxa da sam skinuo nesto sa sebe. A i u radnji nigde zive duse da mi pritekne u pomoc glede duzine, boje, slaganja boja. Zato sutra kad budem isao sebi da kupim nesto, gde mi ne treba pomoc, smarace me i bice napadne. To je valjda neki Marfi, ne?!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...