Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

9 hours ago, darling said:

nasla negde da su u drami jer im profit nije hiljadu milijardi nego petsto milijardi :D 

 

pa ima u h&m finih stvari, moze da se nabode, cak vise za muzjake nego za zenke. al ko i uvek, mi smo sirotinja, kod nas dolazi najjeftinija roba od plastike, jer to trziste moze da priusti. no, ko sto rekoh, ponekad prodje i nesto od dobrog materijala i lepo, za pristojan novac. a imaju i onaj kupon za 15 posto popusta. tako da okej, bolje da ima i to sto ima, nego da nema nista. 

 

cos je h&m linija za ljude od ukusa. 

 

koliko me ovo smara. 

i onda sam uvek u vrzinom kolu. ta škart roba mi je uvek precenjena i onda nikad ništa ne kupujem. 

imam ja jaknu iz hnm koju sam kupio 2006 i nosio je svake godine. al ta je kupljena u ny. naš kaće nešto odavde da poživi tako dugo.. 

Link to comment
Just now, nisam ja said:

 

koliko me ovo smara. 

i onda sam uvek u vrzinom kolu. ta škart roba mi je uvek precenjena i onda nikad ništa ne kupujem. 

imam ja jaknu iz hnm koju sam kupio 2006 i nosio je svake godine. al ta je kupljena u ny. naš kaće nešto odavde da poživi tako dugo.. 

Ja imam NIke-ovu polo majcu koju sam kupio 1998, još je nosim... Nekad su se stvari daleko kvalitetnije pravile...

Link to comment

darling, ova kosica ti je sjajna, jedino me brine sto nema cibzar, ne znam je l' to fama ili zaista ne ''dihtuju'' bas najbolje te jakne kada nemaju cibzar? tj. te price su mi pricali u moskvi kada sam kupovala jaknu za tamo, mada, kod nas je mozda i veci problem zbog tih nasih vetrustina. moskovskih -25 i nasih -5 sa vetrom su kao karibi i kopaonik (recimo). 

 

a inace, ja juce bila u novosadskoj promenadi, obisla sam meni najomiljeniji (za gledati) massimo dutti. sve mi se svidelo tamo, narocito sto ja mnogo volim kapute, a njihovi su bas, bas prelepi, savrseno krojeni, obradjeni i kvalitetni - kasmir i vuna su im super. mada, zbilja su i mnogo skupi. svi su aranzirani (nisam shvatila da li se i prodaju tako ili je to samo predlog stiliste xaxaxa) sa onim ekstra tankim kratkim perjanim jaknicama ili prslucima.

a bas sam i ja, i pre nego sto sam to videla kod njih, razmisljala da kupim sebi nesto od toga, pa da nosim ispod kaputa, jer imam bas dosta kaputa, a kada je vetar, mnogo mi je hladno u njima. 

 

u njihovoj zari nije bilo one vase ''hercegovke'' ali je bila jedna lepa perjana, mada je i ona bez cibzara i mnogo lici na dragicinu kosicu :D

 

inace, usle smo sestra i ja i u armani i kelvin klajn prodavnice, pa i u onu njihovu aveniju, sa skupim brendovima, i nista se tu meni nije svidelo. armani i klajn kao sa pijace, uzasni materijali, uzasna obrada, tezak krs. a i u aveniji bas nista nije bilo interesantnog, samo smo protrcale i ni za jednim komadom ili cipelom/cizmom se nismo osvrnule. 

 

jedino je u zari home bilo interesantnih sitnica, ali i to mozda samo zato sam sam ih prvi put obilazila. sledeci put ce mi verovatno isto biti dosadno.

u jasminu sam se nasprickala sa guerlain-ovom aqua allegoria mandarine basilic, mmmmm... obozavam! :wub:

 

Link to comment

@nezvanova    da si me videla par puta pred kako na ivici nervnog sloma i toplotnog udara pokusavam da se iskobeljam iz jakne kojoj se rasjferslus zaglavio, znala bi koliko cenim to sto ga ova ljepotica nema. 

 

meni je masimo duti misterija. godinama nisam ulazila, ta linija mi je neobjasnjivo skupa, ko neka maks mara za siromasne, al za bogate siromasne :D i onda sam jednom slucajno usla na rasprodaju i kupila ni za kakve pare divnu pamucnu peri zderi haljinu. od tad ulazm redovno. i i dalje tu otprilike nemam sta da trazim, al ova haljina, na primer, je bozanstvena, videla sam je uzivo, sta videla, probala, ko ju je sasila dragana ognjenovic za mene u najboljim danima, ne vidi se na slici koliko je dobro skrojena i koliko je stof divan, a ja izgledal ko da mogu s megan markl pod ruku pod ruku. na sahranu princa carlsa :D tad mi je bila skupa, sad kad je na rasprodaji, nedostupna, jer je nema vise. eh... za kapute vise mi se dopada max&co u tom cenovnom rangu. 

Link to comment

xaxaxax... i meni se ponekad desavalo da se zaglavi, ali uglavnom smo to resavali bez buke i panike :sleep: 

a massimo dutti mi omiljen od kada sam prvi put kod njih usla, tada bila neka navy kolekcija, a obozavam te mornarske majice, dzempere, djubretarce, matilice, jaknice... i od tada uvek kada sam u prilici svratim u njihovu radnju. ( a to je realno 1-2 puta godisnje, ako i toliko. samo da sacnem sta imaju i uvek mi se gotovo sve svidelo kod njih.

a ta aljinica ti je super (imala sam slicnu, zimsku, od nekog tezeg stofica, pa je odlicno padala i imala te e falte, bas toliko i te sirine kao na toj dutti haljini. jedino je moja imala camac izrez i 3/4 rukave. bas mi je bila omiljena.)

u novom sadu, u toj njihovoj radnji  kaputi su jako dobri, ima nekih 6-7 modela (kojih nema na sajtu ili ih ja nisam nasla) a kasmir je tanji nego u maxmari, pa mi bolje, elegantnije izgledaju. a i svi ostali artikli su im od savrsenih materijala (ili ja jednostavno nisam pogledala neke koji su od vecim delom od sintetike) dok se u max mari  nadju neki modeli koji su mi odvec tetkasti. dok su im kaputi zaista dobri, i mozda bih i pre kupila nego u duttiu da uopste mislim da pazarim (jer su deblji, topliji), nego ja to samo  onako sacujem i gledam sve to kao artefakte primenjene umetnosti, a nekada me ti komadi asociraju sta da potrazim na buvljaku. pa cesto i nadjem nesto slicno. :D

Link to comment

Drugari imam jedno pitanje?Gde u BG naci veci izbor suncanih naocara?Pri tome ne mislim bas na Ray Ban,Persol..i te jace brendove.Vec nesto pritustupacnije nesto u rangu do 5000,6000 hiljada da nisu bas najgori skart.Imam neke Polaroid koje kupih na brzinu i nikako mi ne stoje.Inace Polaroid su ok kvalitet.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...