Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

u zagrebu, u ilici :D

 

vidjala sam je u zari u knezu u vise navrata u zadnjih mesec i po dana, dodje, proda se, dodje, proda se. u koju godu zaru odes, pokazi kod, reci ce ti gde je ima. 

 

koliko je lakse u kroejsi, tamo besprekorno fercera onlajn zara, kupovina je pesma, ukljucujuci i period rasprodaje. ko zna dal ce tako ikad biti kod nas... 

Link to comment

Ja sam u US dobila nervni slom od optimizacije u kupovini jakne i na kraju sam loše uradila.

 

Pošla sam od toga da želim Canada Goose i spremila sam se za nju, ali sam onda odustala jer maltretiraju guske. Hajde onda u Patagoniju, za njih znam da su full odgovorni. Medjutim, imali par modela i niti odjednog mi se ništa nije dešavalo u predelu stomaka. 

 

Onda vidim jednu savršenu Nobis jaknu, koja je em lepa, em mi čuva bešiku. Voditi računa da jakne koje su drugima do kolena, meni idu do pola butine. Ali cena komplet unaffordable. :-/ Plus deru razne male životinje.

 

Hajde onda po discount robnim kućama, možda se sapletem o neku koja može da se kupi, a lepa je i odgovorna. Columbia je odgovorna, ali ne uliva poverenje da me Košava neće unakaziti. 

 

I na kraju nadjem neke Soia and Kyo jakne i kupim jednu. Isti je onaj 90-10 down to feather sistem punjenja ko CG. Potpuno sam izolovana od hladnoće. I cena je prihvatljivija od CG. Ali onda shvatim da mi je onaj rub oko kapuljače od neke male životinjice. Tad sam bila van mozga, ali sad mi je mnogo krivo. 

Link to comment

Bas sam i pitala gde si vidla jer na sajtu pise da je nema unas. Tu zaru ne mozes da povatas imaju-nemaju, dobijaju novo triput dnevno. A inace ja sam prosle godine kupila vec u zari perjanu, al odvratnu. Pretprosle sam kupila prelepu najlepu u fly-u, al neperjanu. Mislila sam nove tehnologije ovo ono, mozda je to sad toplo, ne da nije toplo... a etiketa ima dvesta strana, reko ovo ima i da se cita i vidi sta sve pise, znaci mora da je super-nije. To je samo za ono kad se kreces, skijas planinaris, a ja se krecem ko kartman i psujem i to je sve od mog doprinosa.

Link to comment

utorkom i petkom stize roba u zaru.

evo pogledala sam u onlajn sopu, ima jos l i s. znaci, primetilo se sirom sveta da je dobra :D

ako je vidim, redovno hodocastim u zaru, ostavicu ti je na rezervaciji. imas 24 sata da je pokupis. koji broj? :D

 

Edited by darling
Link to comment

ja takodje imam problem sa Zarinim prodavnicama jer im je sve na sve strane,uopste ne mogu da se snadjem, a sada jos u novosadskoj Promenadi imaju 3 radnje na 2 ili 3 sprata tek se tu ne mogu pohvatati gde je sta..i meni treba 5min duboke koncentracije kada bih otisla nesto da potrazim..a htela bih da vidim njihove one karirane pantalone i jedne crne skini al nikako da se skoncentrisem..

Link to comment

:D

 

cos je poceo da dize cene, do prosle godine skupa haljina je bila 99, prosek od 70 do 90, tek jedna ili dve u kolekciji 115, ako su od svile ili nekog drugo skupocenog materijala. a sad je normalno da je haljina 100+. tacno se vidi da je h&m u buli, pa oce da se izvuce preko nasih ledja :D

 

Link to comment

nasla negde da su u drami jer im profit nije hiljadu milijardi nego petsto milijardi :D 

 

pa ima u h&m finih stvari, moze da se nabode, cak vise za muzjake nego za zenke. al ko i uvek, mi smo sirotinja, kod nas dolazi najjeftinija roba od plastike, jer to trziste moze da priusti. no, ko sto rekoh, ponekad prodje i nesto od dobrog materijala i lepo, za pristojan novac. a imaju i onaj kupon za 15 posto popusta. tako da okej, bolje da ima i to sto ima, nego da nema nista. 

 

cos je h&m linija za ljude od ukusa. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...