Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ček, on ozbiljno mora da bude prvi ovde da bi zadržao treće mesto? Ja se još 3pujem da bi uskoro mogao da zameni Federera na poziciji 2...

Link to comment
Ček, on ozbiljno mora da bude prvi ovde da bi zadržao treće mesto? Ja se još 3pujem da bi uskoro mogao da zameni Federera na poziciji 2...
To i jeste skroz realno tamo negde posle Wimbledona.
Link to comment

Jel zna neko kako mogu da se kupe karte za turnir, a da nije preko zvanicnog sajta, posto tamo traze placanje kreditnom karticom, a radije bih kesom platio?

Link to comment

Pashanski kao da je ljut na Djokovice...Zanimljiva je opservacija srpskog tenisera o učešću na prvom ATP turniru u Srbiji.- Nisam imao osećaj kao da je reč o ATP turniru, već više kao da je ovo privatni turnir. Valjda zato što je u organizaciji jednog čoveka. Nije to baš delovalo kao Serbia open, niti je izgledalo kao da igram kod kuće. U suštini, ja sam zahvalan porodici i devojci, kao i prijateljima, koji su mi pružali podršku sa tribina. žao mi je i zbog njih, što nisam stigao do prvog kola - poručio je Pašanski.

Link to comment

Nikad mi nije bilo jasno što je on najnepopularniji srpski igrač (redovno ga ispljuju na stranim forumima kada ga neko pomene). Sad mi je malo jasnije. :D

Link to comment
Jel zna neko kako mogu da se kupe karte za turnir, a da nije preko zvanicnog sajta, posto tamo traze placanje kreditnom karticom, a radije bih kesom platio?
Bilo je u Bilet servisu i na blagajni Arene, pa proveri tamo.
Link to comment
Izgleda da se Filip bio ukakio u prvom setu, ali sad rezultat izgleda bolje. Pošto, jel'te, samo rezultat i mogu da pratim sa posla.
Molim? :blink: Ni ne pratim Serbia Open, nisam ni znao da je počeo, a ukupno gledam 5-6 mečeva godišnje...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...