Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

Ne igraju te nedelje, ali nedelju prije toga Tipsa igra u Barseloni, a Troicki u Bukureštu. Problem sa tim pozivnicama je što bi ih uzeli mlađim igračima, Lajoviću i Krajinoviću. Na kraju, ne bi me uopšte iznenadio scenario po kome bi Novak bio primoran da igra jer bi turnir sa ovakvim imenima mogao da doživi finansijski fijasko.

Link to comment
  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne igraju te nedelje, ali nedelju prije toga Tipsa igra u Barseloni, a Troicki u Bukureštu. Problem sa tim pozivnicama je što bi ih uzeli mlađim igračima, Lajoviću i Krajinoviću. Na kraju, ne bi me uopšte iznenadio scenario po kome bi Novak bio primoran da igra jer bi turnir sa ovakvim imenima mogao da doživi finansijski fijasko.
Pa ako sebe doživljava kao doživotnog uposlenika "Family Sport" firme onda neka igra. Ako sebe vidi kao samostalnju ličnost i vrhunskog sportistu koji ima svoj plan i program onda neće igrati... prosto ko pasulj.
Link to comment

"stric" oko pozivnica:

ČEKAMO JOŠ NEKU ZVEZDUPRVI čovek takmičenja ostavio je prostor da se u žrebu pojavi još neko od teniskih asova.- Ovo nije konačan spisak. Naveli smo tek 19 od 28 imena, a imamo prostor za još tri vajld karte i dve "specijalne pozivnice". Jednu kartu ćemo dati Marku Đokoviću, koji igra sve bolje, a ostaju nam još dve opcije - druga bi mogla da bude Dušan Lajović, sa kojim razgovaram. Želja je i da dovedemo još nekog od asova iz samog vrha, i borićemo se da se to i ostvari.
Link to comment

Striko opet lupeta. Ovo što on naziva specijalnim pozivnicama su u stvari second entry pozivnice koje mogu dobiti isključivo teniseri koji nisu dovoljno dobri da uđu po rankingu, a ne mogu da stignu na kvalifikacije jer još uvijek igraju na turniru u nedjelji koja prethodi ovoj. Jednom kad istekne deadline ima još tri vajld karte i to je to.

Link to comment
  • 1 month later...
Očigledno je da ima neka kvaka. Ok, većina igrača iz top 10 ne igra u ovoj nedjelji, ali dovoljno je pogledati sastave turnira u Estorilu, Bukureštu i Minhenu pa da se shvati da sa ovim turnirom nešto nije kako treba.
Pretpostavljam da su Estoril i Minhen spremni da daju appearance fee top 10 igracima, za razliku od Serbia opena gde ocekuju da osmi igrac na listi dotrci i igra za novac iz nagradnog fonda od 400kE.
Link to comment

Gledao sam danas Harisona i Souzu. Harison i šljaka ko Bog i šeširdžija. Ovaj Souza, koji je btw. veoma talentovan igrač, razvalio ga ko beba zvečku.

Link to comment
Pretpostavljam da su Estoril i Minhen spremni da daju appearance fee top 10 igracima, za razliku od Serbia opena gde ocekuju da osmi igrac na listi dotrci i igra za novac iz nagradnog fonda od 400kE.
Ni to ti ništa ne znači, Mardi Fiš je ove godine kao #8 dobio 200k dolara da se pojavi u Marselju... pojavio se i izgubio u prvom kolu. ;)
Link to comment
Ni to ti ništa ne znači, Mardi Fiš je ove godine kao #8 dobio 200k dolara da se pojavi u Marselju... pojavio se i izgubio u prvom kolu. ;)
Pa znaci, pojavio se. ;)
Link to comment

Pojavio se naravno, da pokupi appearance fee, ali na teren nije morao da izlazi, isti bi bio efekat :)

Edited by Time Crisis
Link to comment

Steta za Lajovica danas, lepo igrao u prva dva gema i sjebao se. Naravno, uzeo sam pare na manje od 9.5 gemova cim sam video sta se desilo ali nije mi bilo drago kad je predao.

Link to comment

Kod Zlog nije.Ja sam kod njih(betcity) uvek igrao minuse zbog toga.I u Milleniumu nema kvote 1. Racuna se broj gemova u trenutku prekida.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...