Jump to content
IGNORED

NIN


Eraserhead

Recommended Posts

A žrtve holokausta niko nije umanjio. Namerno je izabran opšti svetski simbol prinudnog rada bez ikakvih prava, sa citatom koji toliko liči na retoriku Vučićeve kampanje (ima ona reklama gde su svi veseli što rade sada bilo gde, a pre nisu radili nigde).

+1

zaledila sam se sinoć kad sam videla naslovnu.

ali mi, što reče buba, ne smeta.

 

a te navodne slobode siromašnih srba su dosta prividne.

Link to comment

Naslovna strana je hrabar pokusaj.

Zaboravicemo je za nedelju dana i svi ce se vratiti na svoje radne zadatke i platu koja gura <400 eura.

Vise hrabrosti ima urednistvo NIN-a od ljudi kojima je ova naslovna strana bila namenjena.

 

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Naslovna strana je hrabar pokusaj.

Zaboravicemo je za nedelju dana i svi ce se vratiti na svoje radne zadatke i platu koja gura <400 eura.

Vise hrabrosti ima urednistvo NIN-a od ljudi kojima je ova naslovna strana bila namenjena.

 

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Ne radi se ovde o hrabrosti.Veca je hrabrost ona naslovna zbog koje su tuzeni.

Ovde je "stil" u pitanju, pa i zanat.

A sto se tice hrabrosti, mogli bi i da ispricaju kako su u okviru njihove kompanije najurivani ljudi i kakav je to mobing bio....

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Apropo ove priče vidjeh jedan argument, mislim da je Skrozza na Cenzolovci, nešto u fazonu

 

"A zašto dajete razloge i municiju Vučiću da dodatno drami i kuka na nekoj od budućih KZŠ"

 

Pa taj i kuka da bi spriječio neke buduće kritike, taj kuka i na tvitove, taj kuka jer ništa drugo ne zna i jer u tome uživa, aj sad da svi ćutimo da nas ne bi prozivao Vučić na KZŠ. Taj joj argument mnogo glup.

Link to comment

Apropo ove priče vidjeh jedan argument, mislim da je Skrozza na Cenzolovci, nešto u fazonu

 

"A zašto dajete razloge i municiju Vučiću da dodatno drami i kuka na nekoj od budućih KZŠ"

 

Pa taj i kuka da bi spriječio neke buduće kritike, taj kuka i na tvitove, taj kuka jer ništa drugo ne zna i jer u tome uživa, aj sad da svi ćutimo da nas ne bi prozivao Vučić na KZŠ. Taj joj argument mnogo glup.

 

Baš po reakcijama iz vlade se vidi da je naslovna pogodila u osetljivo mesto, a inače su u pitanju ljudi koji praktično ne možeš uvrediti. :)

Link to comment

Apropo ove priče vidjeh jedan argument, mislim da je Skrozza na Cenzolovci, nešto u fazonu

 

"A zašto dajete razloge i municiju Vučiću da dodatno drami i kuka na nekoj od budućih KZŠ"

 

Pa taj i kuka da bi spriječio neke buduće kritike, taj kuka i na tvitove, taj kuka jer ništa drugo ne zna i jer u tome uživa, aj sad da svi ćutimo da nas ne bi prozivao Vučić na KZŠ. Taj joj argument mnogo glup.

ja zelim da on svaki dan ima zashto da kuka. iz vishe razloga, da ne mora da izmishlja sam, znachi da ima zashto, detektuje signal mashina radi sve je u redu, i drugo, zato shto mi se bash svidja da se on shpoca svaki dan oko nekih realno trivijalnosti u sistemu njegovog lichnog zivota. jer i ako glumi za publiku, mnnogo se momak ulaze i daje za tu ulogu, izgara takoreci, a ja bash cenim takav 1 kvalitet -_-

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...