Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

On 1.8.2021. at 23:48, Indy said:

Ovaj manitu?:sad:

 

  Hide contents

 

 

 

Nisam skapirao koji Manitu iz tvog posta. U pitanju je osoba sa inicijalima B.N. iz mog rodnog grada Mladenovca. Na ovom, a i ostalim forumima imao je nickname Manitu, obzirom da je jedan od najvecih obozavalaca Discipline Kicme. Na zalost vec par godina nije sa nama. Imao sam 14-15 god kada mi je dao Disciplinu - Live i prvi album Partibrejkersa da cujem. To bese inicijacija i prva dva albuma domace alt muzike koja sam cuo. Zajedno smo muzicki rasli dok je ziveo u Mldu, kasnije se preselio u Bg i od tada smo se vidjali po koncertima. Radio je kvizove Klikeri i stajao iza web sajta Plastelin. Steta sto je bas rano otisao.

 

Da neko ne daj Boze ne pomisli da sam mislio na Koju. Ne bih to rekao ni u najgorim morama. Nadam se da ce originalni Manitu da se oporavi i da cemo ga opet kad-tad videti za basom. Svi treba da saljemo pozitivnu energiju jednom od poslednjih cuvara vatre sa nadom da ce doci oporavljen u Srbiju.

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    210

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

https://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-58135730

 

Quote

Dennis Thomas, one of the founder members of 1970s and 80s soul-funk band Kool & the Gang, has died aged 70.

He died "peacefully in his sleep" in New Jersey on Saturday, the band said in a Facebook statement.

Described as the "cool cat" in the group, he was its sax player, flutist, percussionist as well as master of ceremonies at shows.

 

  • Tužno 3
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...