Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

javila mi drugarica malopre, kaze ode nam junak mladosti, ja mislio sprda se, kad ono jbg

oni i sansajn

nesto sto je obelezilo godinu dve u onom verovatno najlepsem zivotnom dobu

bzvz bas

 

rip

Link to comment

Prodigy sam čak i ja gotivio, na zgražavanje mojih hippy staromodnih drugara, duhovnih predaka sadašnjih hipstera.

Ali, OK, bar ja smatram, ako je bio zadovoljan proživljenim životom pa otkrio da sad to više nije to, samoubistvo može biti legitimno. Nemamo i nećemo imati dovoljno informacija da ocenimo da li je taj čin  bedak ili razrešenje

Nadam se da mu je sveukupno bilo dobro, lepo i zabavno a sad, kad je mrtav, više nema veze.

 

RIC

Rest In Closure

Link to comment

Keith je ziveo punim plucima, njegovih pola veka je bilo toliko intenzivno, to se ne meri standardnim jedinicama..

 

Quote

"Kada, i ako, napunim 65, voleo bih da kažem da sam sve uradio - voleo bih da mogu da kažem da sam spavao s lepoticama, proživeo sve seksualne fantazije. Voleo bih da kažem da sam farbao kosu u sve moguće boje i probušio svaki deo tela koji je mogao da se probuši. Čak i ako mi se sve tetovaže 'oklembese', moći ću da ustanem i kažem - URADIO SAM TO.

 

You sure did it, man!

 

Inace, erupcija energije koju su Prodigy stvarali na koncertima bila je jedinstvena. Od 95' i Pionira pa do Exitovih, uvek vrhunski provod..

 

 

 

 

Link to comment

Tačno su oni i Sanšajn bili bendovi na kojima su se svi ukrštali svojevremeno...šteta za Keitha.

 

Edit: ovo treba slušati samo sa biem zaiks kasete:nobles:

Edited by ragasto
Link to comment

nisam nikad slusao Let's Active, sve vreme sam mislio to je neki 80s band a la THompson Twins... a vidim svirali su sa dosta punk/indie bendova...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...