Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

4 minutes ago, Ros said:

cek, to se zamera pevacu narodnjaka u kafani, sto peva i prica ono sto prija uhu onoga ko drzi pare u rukama? :D

sutra bi pevao cedi i prizivao glasanje za ldp, ako bi ovaj mahao evricima ispred nos

Bas to :D 

Muzikantska posla.

A i nije bio neki autoritet da preporuci knjigu, film, sve sto prosvecentm covek vec s pravom ocekuje od pevaca narodnjakatm...

Pa jos kafanskog...

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 minutes ago, mlatko said:


 

 


Ko si ti uopste? nabijas dvocifreni broj postova na specijalnim prilikama?

supickumaterinu malo?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

 

Prvo sto psujes, sta sam ti uradio? 

Drugo ne moze se pocne sa 5.000 postova, imao si i ti dvocifren broj postova u jednom momentu. 

Trece , ne prestaje da se bude gnjilo govno kad se umre (Hitler i Staljin su recimo obojica mrtvi). 

Ako se silji kurac na ovom forumu, na svakom krezubom Miletu i Slavici, sto idu da nose transparent za obecanje da im dete radi u opstini, nek se silji malo i ovom, koji je sasvim sigurno bio milioner, sasvim sigurno bio popularan i voljen i u svom svetu uticajan, i nikakva ga muka nije naterala, da bude govno, nego je bio govno sam po sebi. 

Edited by Suvar
Link to comment

Na nekom portalu lista top 10 pesama po kojima ćemo pamtiti Šabana, i na prvom mestu neka ajdidžej tjuns, Šaban feat. neka riba... kontam da nije adekvatan topic za smaji koji se valja od smeha.

Edited by mraki
Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

Na nekom portalu lista top 10 pesama po kojima ćemo pamtiti Šabana, i na prvom mestu neka ajdidžej numera, Šaban feat neka riba...kontam da nije adekvatan topic za smaji koji se valja od smeha.

Kad je umro Alan Rikman, meni mali brat javio porukom "Umro Snejp" 
 

Mladi mrs u Kanadu :( 

Link to comment

Neka počiva u miru. Ne slušam niti sam slušao ali ovako iz prve znam sigurno 10ak pesama, sigurno isto važi za svakoga ko je ikada bio na nekoj svadbi, ispraćaju u vojsku...Zaslužuje minimalnu počast makar zato što je ga je kraljem narodne muzike proglasila generacija mojih roditelja.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...