Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

1 minute ago, renne said:

samo čema onu urbanu ekipu da se probudi pa krene da pljuje

Sta imas da cekas, pogledaj, ovlas prebroj postove sa RIP-a od kako je pukla vest: dobra polovina onih koji su se oglasili smatrala je za shodno i ukusno da obavezno i pre svega skoro ritualno naglasi da oni tu muziku nisu slusali, ali, eto - RIP..

Oni ga eto zale kao coveka, a i culi su da je bio OK lik... :isuse: 

1 licemerje :puke:

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    211

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Tice se njegove licnosti. Nije Saban samo glas pevaca..

Jok.

On je 1 autoritet kome se covek obraca kada ga zanima politika, globalno zagrevanje... :fantom: 

 

 

Edit: preporuka za citanje, film... 

Edited by namenski
Link to comment
2 minutes ago, renne said:

pa nema više ličnosti, a nema ni glasa

samo presveti ppp pravobranioci svega prepodobnog

 

Pa nema, ali postoji secanje. Pa ce ga jedni pamtiti kao sjajnog pevaca, a drugi kao Vucicevog coveka od zadatka..

Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Pa nema, ali postoji secanje. Pa ce ga jedni pamtiti kao sjajnog pevaca, a drugi kao Vucicevog coveka od zadatka..

kog jebenog zadatka?

koje zadatke je izvršio?

daj malo pobliže za nas neznalice

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa nema, ali postoji secanje. Pa ce ga jedni pamtiti kao sjajnog pevaca, a drugi kao Vucicevog coveka od zadatka..

potpuno tacno

jedni prema drugima = 5 miliona : 1

Link to comment
11 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa nema, ali postoji secanje. Pa ce ga jedni pamtiti kao sjajnog pevaca, a drugi kao Vucicevog coveka od zadatka..

 

E, ko ga ovako bude pamtio taj je zajebao veka. Saban veliki agitator, daj mani se covece.

Edited by John Coltrane
Link to comment
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pa nema, ali postoji secanje. Pa ce ga jedni pamtiti kao sjajnog pevaca, a drugi kao Vucicevog coveka od zadatka..

Sve i da je tako, tajming ti je blago rečeno pogrešan. Znaš ono, elementarno poštovanje...ja ga nisam pokazao samo kad je umro Milošević i malo me je gricnula savest u tom trenutku. Posle kad sam video da ga nisu ni sahranili ko čoveka bilo mi je lakše.

 

Link to comment
3 minutes ago, čekmeže said:

Sve i da je tako, tajming ti je blago rečeno pogrešan. Znaš ono, elementarno poštovanje...ja ga nisam pokazao samo kad je umro Milošević i malo me je gricnula savest u tom trenutku. Posle kad sam video da ga nisu ni sahranili ko čoveka bilo mi je lakše.

 

 

Nepostovanje bi bilo da je neko napisao "kaznio ga Bog zbog podrske Vucicu", "jedan glas manje za Vucica" ili nesto  tom stilu. Ima i takvih komentara danas koliko hoces, ali na ovom forumu to niko nije napisao.. 

Link to comment

Ne mora da se slusa Saban Saulic da nekome budu poznate bar 3-4 njegove pesme iz glave i bar jos toliko na drugo slusanje.

 

A ko je slusao/cuo makar te 3-4 pesme, ako nije gluv ili bas zadrt, trebalo bi da ga postuje jer je imao fantastican glas.

 

 

Recimo "Ne placi duso" nisam ni znao da je njegova pesma, dok neko nije okacio na FB... A odlicna je. Manite se politike, ovo je muzicki deo foruma, makar to ispostujte!

 

RIP majstore za sve pesme koje znamo i ne znamo da si ih otpevao!

 

https://m.youtube.com/watch?v=ITaHmwuwjV8

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

+1

Lepo rekose Renne i ostali - umro Manda gazio kolima. umro Bata, ko ga jebe druzio se sa Titom. Sad Saban

Verovatmo isto mislite za Johna Waynea i Petera Sellersa

Muzicki podforum, manite se ko sto rece Milos

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...