Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

Najbolji u svom fahu, RIP.

 

Ironija je da je po ex-YU kolotecinama prevezao stotine hiljada km, i onda kao putnik poginuo u savrsenim uslovima u jednoj od najbolje ogranizovanih drzava na svijetu. 

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    216

  • aram

    210

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

Piče - građevinac iz Bosne, tačnije Hrvat iz okoline Duvna, u principu nebittno to nego više onako ko trivija. Klasični predratni gastos, godinama crnčio u Nemačkoj na baušteli, spavo u barakama, štedio pare i sve slao familiji. Viđali se samo dve nedelje u godini kad dođe na godišnji preko leta. Tako štedeći skupili za kućicu na moru da uteknu iz one svoje zabti. Za njih i za decu a bila i koja sobica za izdavanje. Sećam se živo njegovih emocija sad kad god dođe na one svoje dve nedelje, na terasi go do pasa odvrne Šau Šaulića. Tako ga on zvao, kaže daj onu kazetu  piše Sterio na njoj. I tako svaki dan svog zasluženog odmora on i Šaulić odjekuju pitomom uvalom. Meštani pizde, Nemci se mršte al ne jebe Piče živu silu. Mi deca se smejali i kao rugali al opet pomešano sa izvesnim poštovanjem.

 

 

 

Link to comment

Cale mu je bio rabadzija, prevozio je svasta za mog dedu, pa su nam se porodice jos od to doba znale, kazu da su bili vredni i posteni ljudi, a Saban je bio caletovo godiste i znali su se iz grada i kafana u Cigan Mali. Keva je bas tuzna ceo dan, bio je deo njihove mladosti, kafana kod Lile i Ribice, bili su svedoci kako neko iz lokalne kafane postaje glavna zvezda velike Jugoslavije.

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, InvisibleLight said:

nisam znala da je on pevao 'srce moje deli se na pre i posle nje'. to je pesma mene i kiki, cesto joj pevam. tim mi pre jos vise zao, rip

Sad sam probrala nešto i ja za mog mačka, samo za mene i Mimija- Dođi da ostarimo zajedno.

Edited by halloween
Link to comment
8 minutes ago, čekmeže said:

Rodiće se valjda neko dovoljno dobar da ga ppp ne opljune kad umre.

ne verujem da ćemo to ikada dočekati

samo čema onu urbanu ekipu da se probudi pa krene da pljuje

Link to comment
8 minutes ago, čekmeže said:

Rodiće se valjda neko dovoljno dobar da ga ppp ne opljune kad umre.

 

Kako je podsecanje na cinjenicu da je neko kao satro apolitican agitovao za oloski Vucicev rezim pljuvanje?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...