Jump to content
IGNORED

Automobili na elektricni pogon


hazard

Recommended Posts

14 hours ago, askeladden said:

I ako je do cepa puna baterija,no frks mu je od BG do Budimpeste.Ima sigurno 400plus km domet.

 

BG-Budimpešta je oko 370km. Knapiranje, ne hvala.

Link to comment

Kad upises destinaciju na gps,automobil ti da procenu da li mora da se puni ili ne,i gde ima usput Tesla stanica.Tako da nema tu gledanja u pasulj.Stedim za ucesce za kucu,inace bi uleteo u kredit za T3 range model,kao izbeglica u praznu gajbu.

  • +1 1
Link to comment
On 21.10.2020. at 22:08, askeladden said:

Nema Tesla hibrid.I ako je do cepa puna baterija,no frks mu je od BG do Budimpeste.Ima sigurno 400plus km domet.Nema neke uzbrdice ,nije minus napolju,opusteno .

Izvinjavam se, lupam gluposti. Mislio sam da je rec o Mercedesu - U mom svetu je S jos uvek sinonim za mečku.

:facepalm

Link to comment

Tesla auto-pilot, beta verzija. Ima to jos da se brusi ali mislim da za 5-10 godina pocinje masovna implementacija. Taksisti i oni koji voze autobuse po gradu mozda duze ostanu ali oni na "otvorenim" putevima mislim da bi to bilo to.

 

 

 

 

Edited by pasha
Link to comment

Pogledah ovaj prvi video, lijepo su to uradili; nije bas najbolje objesnjeno kako vidi kada stoji na znaku stop da moze da krene naprijed (vidi ispred ali trebalo bi da vidi i sa strane).

 

I jost nesto, na 13mn40 stoji na crvenom a sunce je ispred (samo malo gore) ali ipak se moze vidjeti boja na semaforu; Sta se desava kada je sunce tik iz semafora, da li i tada moze razlikovati boju (vjerovatno moze ali volio bih da vidim kako to radi)?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...