Jump to content
IGNORED

Automobili na elektricni pogon


hazard

Recommended Posts

ja se cesto vozim tim elektrobusom od vuka do svog kraja i s obzirom da ne pamtim kada sam usao u kinesku radnju ne znam to kako mirise ali meni taj bus sjajna stvar, lepo sednem na pocetnoj stanici pa izadjem na zadnjoj stanici, milina

Link to comment

Baš spretno izabrana trasa gde inače saobraćaju prevozi na struju: beovoz i tramvaj na liniji 7.

 

enivej,

podržavam da ovakvi autobusi na el. energiju potisnu klasične autobuse, prvo iz centra grada, posle i šire,

iako im je cena paprena: pre dve godine 5 kineskih autobusa na struju su plaćena 2,6 mil €, u cenu nisu uračunati punjači i montaža

Link to comment

Bobami, baš su je stilizovali. 

Ovo mi je gugl izbacio kao sliku Izete

 

chuleta-no-hay-palabras.jpg

 

Svidja mi se, radije bih vozio to nego ovu novu električnu, bolje da me zvekne holesterol nego struja

 

:piggy:

Link to comment

Sve više viđam onih reno jednosed nindža kornjača. Da Imam gajbu sa dvorištem  il parking mesto sa štekerom uzeo bi jedan 

Edited by ToniAdams
Link to comment
22 hours ago, ToniAdams said:

Sve više viđam onih reno jednosed nindža kornjača. Da Imam gajbu sa dvorištem  il parking mesto sa štekerom uzeo bi jedan 

Nije auto ali kad smo kod toga, učestalo viđam i neke motorčiće što napred imaju dva točka a pozadi jedan i deluju širi od klasičnih. Ne znam šta je to ali mi se sviđa, smela bih da vozim. 

Link to comment
31 minutes ago, Valkyrie said:

Nije auto ali kad smo kod toga, učestalo viđam i neke motorčiće što napred imaju dva točka a pozadi jedan i deluju širi od klasičnih. Ne znam šta je to ali mi se sviđa, smela bih da vozim. 

Piaggio MP3, postoji od 2006.

Ovdje u Parizu ih ima na svakoj raskrsnici.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...