Jump to content
IGNORED

Dubai


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

spremi se za smeh, Alitalia :blush: hvala za info! zanimaju me cene, pre svega tih atrakcija - skijanja, akvarijuma, eventualno ronjenja. nisam ni razmisljao o kupanju, a sad se nesto istripovah da uplatim par zarona...cisto da overim lokaciju. kakve su cene generalno? znam da su zlato i krpe jeftine ali to me i ne zanima, vise taj fun cost
Kuku covece, Alitalia :lol: Pa sto ne ides Jatom, direktno lepo iz Beograda?Sto se cena tice, tu ne mogu puno da ti pomognem, posto sam prosli put bio samo na par dana, a cene se menjaju stalno, tako da ne bi bile neki reper. U svakom slucaju, shopping se isplati, apsolutno, to mogu da ti potvrdim, a ostale turisticke atrakcije racunaj da su sigurno skuplje nego u drugim gradovima i zemljama tog tipa, ali ne preterano. Mozda bi mogao da odes na sajt Arabian Adventures i pogledas koliko je voznja po dinama u dzipovima ili dune surfing.. www.arabian-adventures.com
Link to comment

Mene isto zlato naravno ne zanima, ali sam imao 1 porudzbinu - ispostavilo se da je bilo veoma zanimljivo iskustvo, cenkanje sa arapskim trgovcima je nesto sto treba doziveti da bi se verovalo. Ako neko ode tamo u pazar, da se ne bi prevario da ne pokusa da spusti cenu - trgovci se na to bukvalno vredjaju.

Link to comment
Mene isto zlato naravno ne zanima, ali sam imao 1 porudzbinu - ispostavilo se da je bilo veoma zanimljivo iskustvo, cenkanje sa arapskim trgovcima je nesto sto treba doziveti da bi se verovalo. Ako neko ode tamo u pazar, da se ne bi prevario da ne pokusa da spusti cenu - trgovci se na to bukvalno vredjaju.
ko ih jebe, nek se vredjaju.to im je bre taktika Edited by Billy Parsons
Link to comment
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yy...p;nav_id=323117
Kada je Emilija Vlajev stigla u Ujedininjene Arapske Emirate s novim srpskim pasošem i važećom vizom u starom jugoslovenskom, nije ni slutila da će umesto u svom stanu u Dubaiu, vreme provoditi na aerdromu i da će joj pasoši biti oduzeti. Naime, u aerodromskoj bazi podataka naša zemlja je zavedena kao Srbija i Crna Gora, i carinici u Emiratima nemaju nikakvu informaciju da je zemlja promenila ime.
Link to comment

Al zato je najlepsi zalazak Sunca bas u Dubaiu.:)Meni je najlepsi deo Dubaia stari souk.I radnjice, tipicne arapske, na njemu.:)Nisam bio od 1992.godine tamo, voleo bih da odem da vidim kakav je sad.Onaj stari aerodrom je, npr, imao tipican arapski smek.:)

Edited by uros_s78
Link to comment
pogledaj 14. post na ovom topiku :)
Videh.:)Btw, nigde nisam jeo lepse zelene babure nego one kupljene na dubajskom souku.I, ako jos uvek postoji ta radnja, a nadam se da da, zove se Ali Akhbar, nemojte propustiti najlepse pistace i indijske orahe.:)
Link to comment
Nisam bio od 1992.godine tamo, voleo bih da odem da vidim kakav je sad.Onaj stari aerodrom je, npr, imao tipican arapski smek.:)
pa i ovaj na neki sheikovski nacin, plasticne palme od 25m i bentley u free shopu
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...