Jump to content
IGNORED

F A U N A


fedra

Recommended Posts

uvek kad vidim da negde pise fauna pomislim i na floru a kad procitam flora odmah se setim jedne ribe sto je isla kod mene u skolu ali ne sa mnom u razred posto je godinu dana mladja od mene i imala je sestru ramiziju i njih dve nisu bile isto godiste a isle su u isti razred samo ne znam kojom magijom su to uspele da urade...kad se zavrsilo bombardovanje otisle se na kosovo da tamo zive i ovom prilikom zelim da ih pozdravim mada ih nikad nisam upoznao posto su bile izuzetno stidljive...a i ruzne

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

U dvorišnom parku oko drevnog i časnog instituta za istraživanje ruda imamo zečeve, vjeverice riđe i crne, djetliće, svrake, golubove, sjenice, kosove i sitne glodare. Od jučer se u krošnji breze ispod svračijeg gnijezda smjestila velika sova s dugim crnim ušima. Zvali smo društvo za zaštitu životinja, vele, ako stražari ispod gnijezda, sigurno je tamo položila jaja. Jutros dođem - čuči. Imat ćemo soviće. A vi kako te?

Link to comment
  • 2 months later...

družim se s jednom bubamarom :)ujutru je zateknem u kadi pa je odnesem u cveće (hrane se biljnim vašima?), pa ujutru ispočetkasad mi sela na koleno :wub: pa se prošetala po stoluIMG_9783.jpgIMG_9786.jpg(samo deluje opasno, u stvari je vrlo umiljata -_-)ako jede komarce, voleću je zauvek

Edited by mioba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...