Jump to content
IGNORED

Californication


Venom

Recommended Posts

pogledo prve dve epizode. onako, nije lose za nagledati se sisa i cuti par dobrih provala i lakog hejta po 'modernom zivotu' (ne znam kako to drugacije da nazovem). ostatak sucks inace pohvale na to sto se dosta pazi na razvoj scenarija. recimo razgovor sa agenticom oko dobijanja bloga i oslovljavanje opatice sa suprugom hrista tek kasnije dobijaju znacenje.

Edited by Hustler
Link to comment
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Venom

    21

  • Lrd

    18

  • Čutura

    11

  • korindjar

    8

Top Posters In This Topic

da, filipenko, bio je gomila stvari da se razume. povrsno, sokantno, drkanje nad danasnjicom i likovi koji su toliko cool i plitko smisljeni da to prosto prsti

Edited by Hustler
Link to comment
Da. Jebiga, proklet bio zivot kad ne moze sve uvek da bude tako debilno jednostavno, a opet mudro, bar u jednoj glavi, kao kod tebe.
Ducca je posvetio svoju hiljaditu repliku i to me zaintrigiralo da možda ipak potrošim malo vremena na nešto što mi se činilo kao još jedna mainstream glupost u smislu, recimo, "Nip/Tuck-a"...Kad malo bolje razmislim, setim se onoga Woody Allenovog da "idiots who are total losers in New York go to L.A. and become millionaires", i to nekako učini da posumnjam da je za mene išta što nije debilno jednostavno poput Allena...
Link to comment

ne verujem da je bas posvetio post seriji, ali si svakako trebao proci i kroz prethodnih 999a ovde je prica alenovskog tipa. newyorker koji je uspesan pisac odlazi u la i tamo mu siluju njegova dela. plus ga zena ostavlja i on se kroz prvu sezonu pati da dobije nazad svoju zenu i dete koji zive kod odlicnog predstavnika industrije zabave, koji je malo jadan, a malo oke, a i henk treba da se pokupi da krene ponovo da pise. usput ima kamara shege, shore & sheve, al ne na neki smislen nacin kao sto je to bilo u nekim drugim serijama. jednostavo oni se jebu, nista se ne menja, svi imaju konstantne odnose, nema razvoja (makar za ove prve 3 epizode, al mi ne deluje da ce biti manir da se nesto menja)i veoma su inovativni. henkov agent je u s/m odnosu sa svojom sekretaricom. znam cak jedan odlican film sa tim zapletom http://www.imdb.com/title/tt0274812/inace se pominje dosta pop stvari: eagles of death metal, suicide girls... sto je cak nekako dobro

Edited by Hustler
Link to comment
newyorker koji je uspesan pisac odlazi u la i tamo mu siluju njegova dela. plus ga zena ostavlja i on se kroz prvu sezonu pati da dobije nazad svoju zenu i dete koji zive kod odlicnog predstavnika industrije zabave, koji je malo jadan, a malo oke, a i henk treba da se pokupi da krene ponovo da pise. usput ima kamara shege, shore & sheve
Naravno da zvuči glupavo ovako sažeto, a to je bio i moj utisak pre gledanja. Ipak, dijalozi su uglavnom jako zabavni, a Duhovni ipak ume da bude duhovit despite prior evidence to the contrary.Takođe, u seriji se može uživati i bez gledanja, ako čovek voli da baci hejt na plitkoću i površnost onako snobovski, da ne kažem plitkoumno i površno. Uštedi se vreme a satisfakcija je opet tu...
Link to comment
Takođe, u seriji se može uživati i bez gledanja, ako čovek voli da baci hejt na plitkoću i površnost onako snobovski, da ne kažem plitkoumno i površno. Uštedi se vreme a satisfakcija je opet tu...
Upravo to govorim.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...