Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

A dobro, tu smo da kenjamo, ali aktivnosti jesu vrlo različite. Ja posle gomile povreda samo te dve stvari radim plus jednom u 100 godina neku jogu. Kupio i full suspension mtb od x hiljada evra što bi rekao Glintić. Da sačuvam kolena prešao na biciklu, navukao se na mtb, nisam znao kako se to radi još tada na početku imao hardtail biciklu i padnem na spustu preko volana i polomim ruku...kolenima ništa :D

Edited by Heaviside
Link to comment

Ja prosle godine bajsovao izmedju 2 sela, seo da popijem malo vode i iskuliram... I odjednom cujem neko komesanje i izlete 2 srndaca na par metara od mene, pretrcavali put. :kecman:

Usr'o sam se da su divlje svinje ili neke zvinjedeti, nisam stigao ni da snimim. 

Link to comment

Nabavicu bajs za prolece da mogu da stignem na pecanje na neka mesta bez cimanja sa parkiranjem.Inace da kupujem neku zmiju i da se oblacim u helanke i to..ne.Svakako zanimljivija aktivnost od trcanja.Vezem futrolu od stapa za sipku i zadenem meredov i teraj.

Link to comment
  • 1 month later...

Doslo opet doba da se droza proba. Ovaj put oprobana kombinacija testosteron 12 nedelja + trenbolon, uz pojacanje u prvih 30ak dana u vidu 30mg anavara/oxandrolona dnevno. Idem redovno otkako sam sjebao biceps, bolovi su podnosljivi, forma i dalje nikakva tj. nekih 96.5kg (95 bez patika i odece verovatno) sa nikakvom definicijom. Nadam se da cu za tri meseca zavrsiti sa 100-102kg kvalitetnije mase, znaci da odem u 105+ i onda se malo stesem uz bajs i malo plivanja, trcanje tesko zbog kolena. Realno cu verovatno samo dobiti smanjene testise i vodenu beskorisnu masu na neki period, posto ne verujem da cu ispratiti ishranom ali jbg, videcemo.

Hteo sam da se slikam pre i posle ali ovo pre je lose pa cu preskociti.

24cd063683e4e5b05265758d6a65ea4a.jpg



Sent from my M2012K11G using Tapatalk





Link to comment

A sto ne bi posle toga produzio sa Anavarom dok manijacis sa biciklom i slicnim kataboliclim drndanjima?Pazaris dva dzaka koncetrata za bikove,tj mass gainer u danima kad treniras i whey na off dane.Rostilj na kilo je koliko,soma i dvesta dinara,makar kod mene u pasivnim krajevima je toliko.Znaci ni ne moras da spremas niti kevi da se penjes na zivac.Dva Obroka dnevno ,kajgana za dorucak,rostilj na meru za rucak i dva sejka dnevno i opla ko mator momak.

Link to comment

U bokte, pa to je jedno 600 ojra mesecno samo na hranu i prah, nisam bas toliko stabilan. Mada realno treba tako ako se zele neki rezultati, jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, Zli Gli said:

U bokte, pa to je jedno 600 ojra mesecno samo na hranu i prah, nisam bas toliko stabilan. Mada realno treba tako ako se zele neki rezultati, jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

A jbga dodas povrce i pirinac.Pirinac kad treniras,povrce na off dane.Verovatno bi ti i po kile zavrsavalo posao plus ovsena kasa uz jaja da budes sitiji.Realno sve osim burek za dorucak i pizza za rucak i pljeka sas leba za veceru bi trebalo da ti zavrsava posao.Ja se odrzavam na nekih 15% masti sa tri treninga nedeljno i hranim se sa malo uglj.Nemam vremena ni mnogo volje da provodim na kardio akcijama sate.Pokusavam da ubacim na off dane 20min kardio i to je to.Ti bi sa manje ugljenih hidrata i voljom i moguce vremenom trebalo 10-12% bez problema.

Link to comment

Zli, a da odlozis ciklus dok se ne organizujes za hranu? Krenes kad uleti neka prodaja auta? Malo skupis love, a malo da smislis sta da spemas i mozes sa dosta manje od 600 evra da prodjes. 600 evrica je deluks varijanta sa narucivanjem hrane i kafanom, a ima ekstra jednpostavnih stvari koje mozes sam da spremis. Tipa ubacis 3 bataka u rernu sa nekim povrcem i vratis se za pola sata, isprzis neku sniclu i skuvas pirinac, jaja sa prsutom, zaladjene varijente, milion stvari....ja radim full time, imam dvoje male dece, sport 4-5 nedeljno i opet vecinu obroka (2 od 3, ili 3 od 4) zbudzim sam, a svi mi sa pravom seru da sam generalno lenj za kucne poslove.

 

Nekako mi bezveze da odradis ciklus steroida a da unpared odustanes od dobre ishrane. Nabavljas supstance na crno, bodes se iglom, dajes i neke pare na to, stresiras ogranizam i na kraje ces imati mnogo slabije rezultate jer te mrzi da se organizujes oko hrane za vreme tih nekoliko meseci. 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, Zli Gli said:

U bokte, pa to je jedno 600 ojra mesecno samo na hranu i prah, nisam bas toliko stabilan. Mada realno treba tako ako se zele neki rezultati, jbg.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
Kod Baje Rostilj kod kruznog toka na Malti,jbmlga S.Mitrovica je valjda 800din kg mesanog.To ima dva puta da se jede osim ako bas ne podivljas od gladi.

Link to comment

A dal je moguce da ovako deru za proteine u Srbiji?Povlacim ono za protein sheikove.Bolje ekstra obrok.

Edited by askeladden
  • +1 1
Link to comment

i ja sad kad sam bio u srbiji na malo duze sam se zapanjio odnosom cena proteinskog praha i hrane bogate proteinima. jos imas i mesare koje ti i ispeku meso na rostilju za dz.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...