Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Nekako je omlitavio u stranu, imam podlive sa donje strane i podlaktice i nadlaktice a nemam tu gde se skratio misic, gde fale ta 3 4 cm. Bukvalno je nestao deo bicepsa ali nije se napravio taj popajevski fazon nego eto, mini deformitet. Ako mi se to ne vrati u neko skorije vreme ima da trazim operaciju, mada bas je gadno ono secenje i operisanje kroz rupu, gledao sam neke snimke.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Poneo sa sobom one elasticne trake,mini bands da imam cime da treniram u Srbiji.Jes da sam cepao drva dva dana dok mi nisu ruke otpale al posle te trake bile sasvim solidan trening.Pola sata kruzni trening i 100 sklekova posle i oseti se sutradan da se treniralo.

Link to comment

Ja sacekao mesec dana, odradio sistematski i onda krenuo lagano. I pored toga desavalo mi se da mi srce preskoci sporadicno, doktor kaze oce to ako krenes sa jacim aktivnostima posle duze pauze, ili u ovom slucaju iscrpljujuce pauze.

 

Samo lagano sa treningom, nece nikuda pobeci, jos i zima, nema zene nema bikini :D 

Link to comment

Ma prioritet mi je da nekim cudom vratim ovaj biceps sjebani u normalu, teretana mi je zadnja rupa na svirali kao i kardio tj. trcanje i bajs. Mada cu krenuti svakako ali ima da bude tipa max 50% cimanja.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Ma prioritet mi je da nekim cudom vratim ovaj biceps sjebani u normalu, teretana mi je zadnja rupa na svirali kao i kardio tj. trcanje i bajs. Mada cu krenuti svakako ali ima da bude tipa max 50% cimanja.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Ima li neki fizio da ti pomogne kad zavrsis sa karantinom?

Link to comment

Zbog korone kasnim na pregled koji je bio zakazan 10 dana posle povrede, idem prekosutra kod tog dobrog ortopeda ili sta je vec pa neka me salje posle redom gde treba, samo da izduzi biceps.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Prvo idem po protokolu, lekar opste prakse pa oni nalazi krvne slike, d dimer i sve redom, ako treba neki ultra zvuk... Ovako sam dobro, osim blago povisenog pulsa od pronizona koji pijem jos 20ak dana, kazu da to prodje kad prestane terapija. Za teretanu mi je stvarno nebitno ali ako mi se ne vrati u normalu ovaj pocepani biceps, ako ostane ovako skraceno, pa smoricu se najstrasnije. Danas tek idem na kontrolu, kasnio zbog izolacije. Par nedelja nakon povrede stoji sve isto, milimetar se nije vratilo, uzas.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Vratice se, ne panici bezveze.
Nije panika nego opravdani strah, kontao sam da ce krenuti da mrda bar malo a ono corak. Ovaj levi bas pravilan, dugacak, ide skroz do podlaktice, a desno sad 3 prsta gurnem izmedju lagano i stoji tako. Dobio sam danas uput za ultrazvuk pa cemo da vidimo sta je sjebano i sta dalje a usput cu da probam da resim i rame koje skripi godinama, valjda delimicno i od starosti.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
On 4.11.2021. at 17:24, Zli Gli said:

Nije panika nego opravdani strah, kontao sam da ce krenuti da mrda bar malo a ono corak. Ovaj levi bas pravilan, dugacak, ide skroz do podlaktice, a desno sad 3 prsta gurnem izmedju lagano i stoji tako. Dobio sam danas uput za ultrazvuk pa cemo da vidimo sta je sjebano i sta dalje a usput cu da probam da resim i rame koje skripi godinama, valjda delimicno i od starosti.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

To ce morati mozda da se operise?Lokalna anestezija,povuku tetivu,tako nekako.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...