Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Militari ispred glave i kosi bendzo su meni podnosljivi, svakako su manje neprirodni pokreti od potiska iza ledja. Mada su meni ramena sjebana iako to nikad nisam forsirao, imam neke lose zivotne navike tipa cackanje telefona lezeci i oslanjajuci se celom tezinom na jedno rame, i slicno. Kad radim rotacione pokrete, cuje se neko krljanje kao kost o kost ili zardjali metal o metal, jedan uzas.

Link to comment

ma mislim da je sto posto moja krivica posto se stvarno slabo zagrevam, a taj deo izmedju levog ramena i sise sam jednom povredio, i vise nikad nije kao pre.

Link to comment

Benc je tehnicka vezba u ravni sa cucnjem.Celo telo radi,snaga iz nogu preko dupeta i ledja ide u ruke.Naravno bez izvijanja i ludacenja vec lopatice i krsta na klupi.Dodati strunjace ili nesto slicno ispod stopala(mi kratkonogi dugog trupa),da bi se poboljsao potisak.

Link to comment
6 hours ago, Friend said:

Jeste posli u teretane?

 

Odmah cim je ponovo otvorena, ali mi nije bila frka ni dok je bila zatvorena, jedino sto sam bio uskracen da gledam vezbacice dok rade cucnjeve :sad:

Inace davno sam sebi napravio kucnu mini teretanu, volim da vezbam svakoga dana i ne zelim da imam izgovor ukoliko sam u frci sa vremenom.

Jedino sto mi je nedostajalo drustvo, ipak vise volim da vezbam okruzen ljudima, a kada vezbam samostalno kuci, jedino me rep muzika spasava.

Link to comment

Evo razmisljam sta mi je ciniti. Vuce me da odem ujutro.
 

Raspitao sam se da li se u mojoj gymari postuju ikakve mere u vezi virusa -  kazu niko ne jebe nista, sve je isto kao pre korone :fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ronnie Coleman je bio gost u najnovijoj epizodi Joe Rogan podcasta, intervju traje sat i po vreme i definitivno ga preporucujem svima, iako je meni Schwarzenegger daleko iznad svih drugih, i sto se tice profesionalnog bodibildinga i sto se tice generalno uticaja na popularizaciju dizanja tegova medju obicnim smrtnicima, Ronnie mi je uvek bio najdrazi lik iz te kasnije generacije bodibildera koji su probili ekstremne granice tog sporta po pitanju fizickog izgleda, naravno nikada me takav izgled nije privlacio, ali uvek sam imao maksimalno postovanje za ceo taj trud koji su oni ulozili da bi tako izgledali, uglavnom sam gotivio i vecinu ostalih BB profesionalaca, Dorian Yates mi i dan danas izgleda kao neki no-bullshit lik sa kojim nema zajebavanja, Flex Wheeler i Kevin Levrone su uvek imali najskladniju figuru od tih teskasa, Shawn Ray i Lee Priest su uvek bili ludi kao struja i bez dlake na jeziku, Chris Cormier i Dexter Jackson su takodje bili carevi, dok su Jay Cutler i kasnije Phil Heath dokazani sampioni, od nekih starijih iz vremena Arnolda, secam se da sam se divio likovima kao sto su Frank Zane, Serge Nubret i Franco Columbu, posle je dosao i Lee Haney, a takodje likovi kao Rich Gaspari, Lee Labrada i Milos Sarcev su mi isto kasnije bili dragi, ali vise zbog njihovog uticaja na trzistu suplemenata i generalno sto se tice ishrane, volim i sve americke bodibilding casopise (Flex, Muscle & Fitness, Iron Man, Muscular Development i mnoge druge).

 

Nego da se vratim na sam JRE podcast, Ronnie Coleman je otvoreno pricao o bukvalno svemu, o svojim najranijim danima dok je uporedo radio kao policajac i pocinjao da se bavi bodibildingom, pa o svojim sampionskim danima kada je osam godina zaredom postao Mr. Olympia, kao i o svemu sto se dogodilo nakon njegove profesionalne karijere, pre svega brojnim operacijama zbog kojih i dalje ne moze samostalno da hoda, bilo je naravno i price o treningu, ishrani, suplementima i steroidima, inace i pored svih tih zdravstvenih problema, i dalje je ostao pozitivac.

 

 

Takodje, preporucio bih svima da odgledaju njegove stare dokumentarce, Ronnie Coleman: The Unbelievable!! (2001), kao i Ronnie Coleman: The Cost of Redemption (2005), oba su snimljena tokom njegovih sampionskih dana i secam se koliko sam se odusevio kada sam video kakve tezine je sposoban da digne, a najveca fora je bila sto bi i nakon najtezih serija on bacio tegove, nasmejao se i ispalio neki od svojih prepoznatljivih fazona kao sto su "yeah buddy", "lightweight" ili "aint nuttin' but a peanut", plus naravno preporucio bih i ovaj njegov najnoviji Netflix dokumentarac Ronnie Coleman: The King (2018), koji je vezan za njegove operacije i oporavak, cisto da se stekne kompletna slika kolika je cena tog nacina zivota i treninga, a drago mi je sto je on ostao vedrog duha i veruje da ce jednoga dana ponovo hodati kao i svi ostali, isto tako ima i svoju liniju suplemenata Ronnie Coleman Signature Series, nadam se da ce AMG Sport uvoziti nesto od toga posto bih voleo da probam.

Edited by Бруклинский
Link to comment
  • 2 weeks later...

moja radi, al uz cudan apgrejd, pola sprava su oblepili trakom da ne mogu da se koriste, i tako smanjili kapacitet na lapo.

nije previse logicno, al zasad i nema nesto ljudi pa da to bude problem.

Link to comment

Ja i dalje eskiviram :/ idem u CF centre u vreme open-gyma, bude max 5

ljudi a veliki je prostor. Ili napolju neke varijante. Def nisam u ustaljenom rezimu treninga, ali ok je i ovo, bolje ista nego nista.

Link to comment

Radio sam zgibove posle sto godina, ali sam u medjuvremenu radio na lat masini. Stigla me je upala, ne mogu ruke da ispravim vec drugi dan.

 

Ima li neki lek protiv upale majku mu? Probao sam led, masiram misice konstantno ali nista.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...