Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Dobro, nije bas toliko crno, vezbam 3-4 puta nedeljno i jedem nekad solidno u periodu od par dana :D Mislim da ce biti dobro na kraju za 2 i po meseca, bez obzira na sve propuste.

Link to comment
16 hours ago, djili said:

Ako ti fali kalorija probaj puter od kikirikija.

 

Kad si vec pomenuo puter od kikirikija, Fokken Nuts je obrnuo igricu sto se tice ukusa, a nisu lose ni nutritivne vrednosti ukoliko je cilj veci dnevni unos kalorija.

Na nekih 100g putera presek je otprilike 800kcal, 25g proteina, 40g ugljenih hidrata i 60g masti, jedino sto ga izgleda u zadnje vreme slabo uvoze u ovaj deo Evrope.

 

WtbmZwR.png

Link to comment
4 minutes ago, Бруклинский said:

 

Kad si vec pomenuo puter od kikirikija, Fokken Nuts je obrnuo igricu sto se tice ukusa, a nisu lose ni nutritivne vrednosti ukoliko je cilj veci dnevni unos kalorija.

Na nekih 100g putera presek je otprilike 800kcal, 25g proteina, 40g ugljenih hidrata i 60g masti, jedino sto ga izgleda u zadnje vreme slabo uvoze u ovaj deo Evrope.

 

WtbmZwR.png

 

Kako jbt, to neka alhemija, isusovska :huh: 

 

:lolol:

Link to comment

To je poceo da pravi neki lik iz Juzne Dakote, godinama je lik pisao na onom americkom bodybuilding forumu, ali nikako da mu se setim usernamea.

Davno sam prestao da obilazim taj BB forum, ali kroz maglu se secam da je taj lik radio jos neke slicne proizvode, medjutim ovaj kikiriki puter je uvek bio #1.

 

https://www.fokkennuts.com/

Edited by Бруклинский
Link to comment
28 minutes ago, James Marshall said:

 

Kako jbt, to neka alhemija, isusovska :huh:

 

Cisto da ne bude da je moja matematika losa, iako sam mrzeo geometriju, ipak sam solidno baratao sa brojevima :D

 

j0VP6Yz.png

Link to comment
5 minutes ago, Бруклинский said:

 

Cisto da ne bude da je moja matematika losa, iako sam mrzeo geometriju, ipak sam solidno baratao sa brojevima :D

 

j0VP6Yz.png

 

Ma sad i mene zanima, kako :lolol:

 

Ja gledao ovdje, ovo mi mnogo više ima smisla

 

https://www.myfitnesspal.com/nutrition-facts-calories/fokken-nuts-crunchy-nuts-peanut-butter

 

mada i ovdje ima ovih nekih čudnih rezultata, moram baš da pitam drugara kome je ovo struka kako je ovo moguće :D

Link to comment
24 minutes ago, Бруклинский said:

 

Cisto da ne bude da je moja matematika losa, iako sam mrzeo geometriju, ipak sam solidno baratao sa brojevima :D

 

j0VP6Yz.png

Narokano meda i zejtina u kikiriki puter.Otuda zabuna oko kalorija.

Link to comment

Ima na iherbu odlican kikiriki puter u vise ukusa koji je tipa par evra za mislim 450gr ali mislim da su i oni otisli u kurac sa postarinama, a mozda nije ni DHL kao sto je nekad bio, ne znam ko je kriv za poskupljenje...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...