Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

sta si sad obesio ovog ruznog :D

 

 

kris mi nije uzor, on je kao s druge planete, nedostizan, tako da njega samo volim da gledam, i kad slucajno nekad ima majicu na sebi, premotavam, nije mi to to :D

 

 

eo ti sta radi u zgibu, pa gledaj gde su ti slabe tacke i sta moras da forsiras.

 

main-qimg-db48ea62bdbf81a5c2ccc44e52e8c2

 

Edited by darling
Link to comment

A jebem mu, to je ko da kazes da smo ljubomorni na onog pokojnog Zyzza ili kako vec bese, onaj feminizirani Kristijano Ronaldo vezbackog sveta sto je bio popularan neko kratko vreme pa umro, Bog da mu dusu prosti. Ovaj tetovirani freak prvo izgleda kao da se keva dohvatila s nekim kosookim, drugo niti je masivan da bi bio neka pojava, niti izdefinisan ludacki pa da mu se zavidi na tome, plus ima prirodno jako ruzne asimetricne trbusnjake, a ne deluje ni nesto visok. Kad ste pisali gore savrsen lep divan sjajan, ja guglao i ocekivao nekog Kena jbt a ono neki omaleni americki Kinez, verovatno drogos. Zadrzite ga vas dvoje opusteno :tongue:

Link to comment

pa nisam ni ja. ne znam gde su procitali.

ja sam napisala da mi je nestvaran, bas zbog tih tetovaza izgleda ko bice iz svemira. gledam ga ko opcinjena, iako uopste nisam iz njegovog departmana telovezbe, niti volim tetovaze :D niti mi izgleda kao idealno musko telo. a mogu i majka da mu budem :D

 

 

sve u svemu, ko sto sam vec napisala, ljubomora. 

Link to comment

Meni izgleda ko klasican retard drogos, na takve nikad nisam ljubomoran. Sto se tice tela, nekad mi je idealan bio ovaj nas eks takmicar u bodi klasik kategoriji, Vladica Jovanovic, mada je i on nabacio suvisnu masu nakon sto je prestao da se takmici. I onaj Toza Milenkovic bio dobar u bodi klasiku, kasnije u bodibildingu bezveze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...