Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

taj faktor srece/nesrece me obeshrabruje da ikad ista narucim s neta. sto je u jednu ruku i dobro :)

 

super je ovaj vej. navikla sam se na ukus stalskog mleka, necu se vracati na tvinlab. 

Link to comment
2 minutes ago, triple_nippled said:

Cek kad se naruci, ide cena paketa+shipping+pdv? 

Pricamo o ceni porudzbine manje od 50e.

 

meni tako uvek bilo (pdv je na cenu robe, ne na roba+shipping)

 

@darling - ne znam o cemu pricas, kakvo stalsko, meni ukus ko mleko u prahu iz doba embarga:D al uvek stavim neku vocku

ne znam kakav je neutralni vej od protein.si, sem sto je mnoogo skuplji od ovog

Link to comment

meni ima ukus mleka iz kravine sise, tako ja to zamisljam :D

pijem s vodom. 

 

nene, ovaj je super, jeftin je, dobro se rastvara, eto i taj ukus sam pobedila, zadovoljna sam, fala ti sto si me nagovorila da ga kupim. 

Link to comment
Quote

Carina podseća da se za pošiljke čija je sadržina roba kupljena putem interneta, a čija je vrednost veća od 50 evra plaćaju i carina i PDV, dok pošiljke čija je vrednost do 50 evra podležu samo naplati PDV-a u iznosu od 20 odsto. Treba takođe znati da se sva roba koja se naručuje ''online'' carini po jedinstvenoj carinskoj stopi od 10 odsto na utvrđenu carinsku osnovicu.

Nezgodna kupovina online - dažbine veće od cene proizvoda na akciji

 

Gotovo sam siguran da se vrednost računa tako što se saberu cena i poštarina.

Link to comment

evo bas danas na b92 uoci crnog petka 13.

 

Quote

Građani treba da znaju da se za pošiljke čija je sadržina roba kupljena putem interneta, a čija je vrednost veća od 50 evra plaćaju i carina i PDV, dok pošiljke čija je vrednost do 50 evra podležu samo naplati PDV-a u iznosu od 20 odsto.

 

sad tek nista ne razumem :D

 

napisala zena da ima razlike, i da se sad vise isplati da se naruci sa .rs. znaci iskoristi popust i kupi sa .rs. 

ja sam proslog meseca s popustom od 33 posto kupila vrecu veja od 2,5 kile. platila sam karticom na blagajni 4000 dinara, i jos sam u posti doplatila 150.

 

Link to comment

pa covek je tripl nipld, vis da je opsednut :D

 

 

sto bi volela da postoji istezaonica, da covek ima gde da ide da se isteze i nista drugo ne radi, samo istezanje ol dej long, pa kad stignes. 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...