Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Meni se za sada mnogo bolje pokazao Hiuloron od Glucosamina.Citao sam da je ovdasnji skijas ili hodac na skijama uzimao velike kolicine kolagena pri oporavku tetiva.Problem je u cifri.Kutija kolagena u prahu je 50e +,a koliko se secam on je tu kutiju trosio tipa dva,tri dana.

Link to comment

Ja uzeo najskuplji kolagen sa iherba, pre toga koristio Joint MD i glukosamine ali nista, ramena kao da mi nisu u lezistima, pogotovo desno, i generalno zglobovi uzas, desno koleno samo cekam kad ce iskociti... zlo i naopako.

Link to comment

Nisam se nikad preterano forsirao, osim mozda nekad davno na cucnju, dakle ne bi trebalo da je do toga. Jednostavno kad zarotiram lopaticama cuje se neko krljanje i pucanje, mnogo vise u desnom ramenu ali ni levo nije sjajno. A levo koleno izbaceno prirodno vise od desnog i povremeno imam jake bolove ali vec sam se nekako navikao pa mi kao normalno... Sve u svemu, jedan uzas.

Link to comment

stoo? ma volim ja tjelovjezbe. cak redovno guram i dizem celik. ali jesam (jamacno:) amaterka naspram darlingsice i IL. zato i zavirim redovno ovde, da naucim i pokupim po neki savet - kad ono :lol: <3 

Link to comment
On 23.7.2019. at 4:48, Zli Gli said:

Nisam se nikad preterano forsirao, osim mozda nekad davno na cucnju, dakle ne bi trebalo da je do toga. Jednostavno kad zarotiram lopaticama cuje se neko krljanje i pucanje, mnogo vise u desnom ramenu ali ni levo nije sjajno. A levo koleno izbaceno prirodno vise od desnog i povremeno imam jake bolove ali vec sam se nekako navikao pa mi kao normalno... Sve u svemu, jedan uzas.

Probaj da nađeš kapsule od ajkuline hrskavice. Ja odsustvo problema sa zglobovima pripisujem dugogodišnjem (15+) svakodnevnom korišćenju ovih https://australianbynature.com.au/products/ocean-range/shark-cartilage-500mg-200-capsules/ (nalazim ih za dosta manje od ove cene), cenim da bih bez njih patio pri bilo kom dužem trčanju (sa preko 2m, preko 110kg i preko 50g).

 

SaE

Link to comment

Ma smanjio sam kilazu na cucnju, radim lagano sa 70kg obicno, mozda ne bude hipertrofije ali bar cu malo sacuvati ovo levo koleno valjda. Inace, pre 4-5 dana me drug ubo umesto ove dve sto su mi do sad davale inekcije i ladno je uspeo da pogodi krvni sud, naduvao mi se levi gluteus i do juce je bolelo kao da me silovala banda crnaca, sad kao prolazi... Zlo i naopako :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...