Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

4 minutes ago, goofs said:

Ovi grcki jogurti koji se muvaju po nasim prodavnicama su isti ko kiselo mleko. Pravi grcki jogurt kupljen u grckoj je dosta gusci, vuce na pavlaku, i tezak u tri lepe, posle tri kasike ti je vise tesko da gutar. I ima fzn 10g proteina na 100g, i 0-3g masti.

Da, jedina stvar sto mi se u grckoj svidja

Link to comment

na njima ni ne pise da su grcki, nego grcki tip jogurta. osim toga, nikakve veze s grckim nema, slazem se. meni on sa senfom i kuvanim zumancetom radi posao majoneza u salatama, ko takav je odlican. inace, iam 12,7 posto masti, jos malo pa ko imlekova pavlaka sa zelenim poklopcem :D

 

Edited by darling
Link to comment

ja sam ova od 20-22% mada mi je najseksija i savrsena ova od 30%

 

nije mi zenstvena uopste od 10-12%

 

a sve preko 35% mi je salo i cvarak i zdravstena nehigijena

Edited by mustang
Link to comment

pocetkom godine sam imala 12,2, to je bio istorijski minimum. onda sam digla na 14,5 i sad se nenamerno sfuljala na ovo. ja sebi u ogledalu ne izgledam iseceno, s ove tabele rekla bih da sam 15 do 17 posto, al znam da ne vidim sebe objektivno. objektivno sam jedino primetila zile na stomaku :D

 

Link to comment

nisam se merila nego samo na osnovu slike :)

 

to 12.2 jel si ista onda kao ova sa slike? 

 

kad ne stavis rukavice .... idiot! 

a treba prati kosu, jezim se vode :laugh:

 

9916C0C1-A32B-48A0-A391-AA184F1D8AA1.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

Svaka cast darling, moje telo cuva tvrdokorno salce u pojasu donjeg trbuha i nadlaktica, mislim da sam 20%, po onom shestaru

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Ovde na slici 30% izgleda bolje od 25%, takodje 45% izgleda strasnije od 50%.

 

Prva slika je after-workout fotoshop, nije bas merodavna jer se nakon treninga napucas i dehidriras pa se misici ocrtavaju. O profy fotoshop "ulepsavanjima" i da ne pricam.

Link to comment

tooo, mustang, te rane s treninga, to ce te samo ojacati :D ne izgledam tako, barem se nadam :D

 

invizibl, nemoguce mi je da si dvaest posto, ja i to sto me ovaj moj iskusni meri, uzimam s rezervom, tek ko neki okvir, jer ne moze da uvati kozu na istom mestu il da ustine istom snagom. tako da je to sve otprilike, a zanimaju me trendovi. ne volim malu mast ni zbog zenske fiziologije.

 

meni su problematicne noge i guzica, i otkako sam pocela da pazim na ishranu, desila se stvarno ogromna promena. tu gde su pre bila dva stuba, neko bi reko i debla, rasutog sundjerastog tkiva, celulita i sala, sad imam nogu  (i dupe)  coveka, misice i normalnu kozu. potpuno mi je neverovatno da se tolika promena moze desiti pod stare dane, al eto, ja sam zivi dokaz. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...