Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

well samo da prijavim da sam krenula na krav maga (izraelska samoodbrana). imala sam danas besplatan cas i zelim dalje da idem. 

 

anyway, za sat vremena mi je majica mokra bila skroz a ja kao da me neko bacao po dzakovima. nemam neku upalu misica, ali se osecam iscrpljeno i dobih pohvale da sam natural. 

svidja mi se sto je vrlo instiktivan sport. 

ozbiljan su centar, ne zajebavaju se. 

 

 

Link to comment

too, napravice zivotinju od tebe :) meni se islo na krav magu, al odustala sam kad sam videla koja ekipa to vodi kod nas. bas mi je drago da si krenula. uzivaces.

Link to comment

Darling,BJJ imas u BG dosta solidan.Gracie Barra skolu.Jedino sto ti treba kimono.Ti si vec fizicki jaka i ovo ce ti otvoriti oci ,za anaerobnu snagu i izdrzljivost.

Link to comment

momci, kakav djijudjicu, opste je poznato da sam ja bokserka. djiudjicy pocetnica me obara vrhovima prstiju stopala, iako ubojit, moj desni krose nema sanse u sukobu s dugim nogama.

askel, cak bih i probala, nisam znala da ovo ima kod nas, al mi je daleko od kuce, a sad s ovim sranjem od saobracajnih guzvi po gradu, to mi je prvi kriterijum u izboru zivotnih sadrzaja, koliko vremena cu izgubiti na putu.

Link to comment
On 12.6.2019. at 23:50, darling said:

too, napravice zivotinju od tebe :) meni se islo na krav magu, al odustala sam kad sam videla koja ekipa to vodi kod nas. bas mi je drago da si krenula. uzivaces.

 

ovo je neverovatno. ja sam sokirana kojom brzinom mi se telo adaptira na upotrebu zaboravljenih misica, koliko mi se bolje drze ledja ispravljeno (imam obicaj da sam hodam opusteno i polupogrbljeno)

 

bicu zilavija za 2 nedelje, ali ono sto me najvise iznenadjuje snaga koja dolazi odakle?!?! ovo je takav hook-up da mozda zamenim jednu ovisnost sa drugom (izbacim cigare).... otprilike je osecaj posle treninga nesto izmedju surfovanja i spusta. surfovanje je osecaj postao si Jedan sa  Majkom Prirodm a skijanje (ozbiljno skijanje) zahteva apsolut u kontrolu tela i brzine

 

jedan od instruktora mi se posebno svidja, ima smisla za humor i jasno objasnjava. 

 

za sad su uglavnom izraelci ili americki jevreji sto su mi drzali cas.  i nema nas vise od osmoro u grupi

 

al kad ti drzis onaj sundjer ispred sebe a musko treba da tu udara kolenom ili pesnicom, dva metra odletim nazad  a kao namestila se da nema sanse da me pomere      

 

jedino me kilaza brine, bas brzo gubim kg...bojim se da mi ne opadne imun sistem

Edited by mustang
Link to comment
On 15.6.2019. at 19:44, mustang said:

 

ovo je neverovatno. ja sam sokirana kojom brzinom mi se telo adaptira na upotrebu zaboravljenih misica, koliko mi se bolje drze ledja ispravljeno (imam obicaj da sam hodam opusteno i polupogrbljeno)

 

bicu zilavija za 2 nedelje, ali ono sto me najvise iznenadjuje snaga koja dolazi odakle?!?! ovo je takav hook-up da mozda zamenim jednu ovisnost sa drugom (izbacim cigare).... otprilike je osecaj posle treninga nesto izmedju surfovanja i spusta. surfovanje je osecaj postao si Jedan sa  Majkom Prirodm a skijanje (ozbiljno skijanje) zahteva apsolut u kontrolu tela i brzine

 

jedan od instruktora mi se posebno svidja, ima smisla za humor i jasno objasnjava. 

 

za sad su uglavnom izraelci ili americki jevreji sto su mi drzali cas.  i nema nas vise od osmoro u grupi

 

al kad ti drzis onaj sundjer ispred sebe a musko treba da tu udara kolenom ili pesnicom, dva metra odletim nazad  a kao namestila se da nema sanse da me pomere      

 

jedino me kilaza brine, bas brzo gubim kg...bojim se da mi ne opadne imun sistem

:smiley_hail:

Link to comment

trebas, sta ti fali :)

 

aj ovde da nastavimo o fitnes ishrani, da ne ogadujemo ljudima asketizmom nedeljne bahanalije :D

 

kod mene u teretani se masovno ko medjuobrok jede grcki jogurt, merica proteina i bobicasto voce.  ja kod kuce, ako mi se jede nesto malo simpaticno, jedem casu kefira zbregov (samo taj volim, ostali su mi bzvz), 10 g proteina od vanile i griz od maline. verovatno i skir ide super u taj kombo s proteinom i vocem. 

 

ima dva meseca da sam se navukla na krastavac, najomiljeniji obrok na svetu mi je krastavac s malo soli i maslinovog ulja, i u to umesano 150, 200 grama nekog proteinskog sira. ako to ne pojedem u toku dana, ko da nisam zivela, i sve istrazujem detektivski zasto je krastavac gorak, ispalo je da je osetljiv na zivce, ako mu nesto nije po volji, nema dovoljno sunca, il vlage, ako mu se ne svidja zemlja u kojoj raste (srbija :D) ppzdi i ispusta gorcinu. i kako covek posle tog da ne postuje krastavac, deluje dosta bezazleno (osim sto lici na onu stvar, na morskog krastavca :D), a ispao biljka s etitjudom.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by darling
Link to comment

Koji i gde kypujes grcki jogurt?

Ona presladjena sranja domace proizvodnje su bljak.

Ima neki u maxiju odnedavno, bez dodataka, lep je, pa sam pocela kypovati

Link to comment

oni kupuju, dukatos. meni je taj satro grcki premastan, a na ovaj kefir sam se navukla i nista osim njega ne koristim od kiselomlecnih, on mi je i jogurt, i kiselo, i pavlaka, 

u maksiju kod nas ima  grckog dodonija, al ko zbregov skyr, preskup mi je po gramu proteina, a ne padam na dupe od ukusa, onako mi je. rikota i dalje ostaje najukusniji izvor proteina u mom domacinstvu. 

Link to comment

Da, i presladak i premastan.i premalo proteina za 1grcki jogurt.

zna neko naziv ovog iz maxia, 0%masti, nesto ....none a nihe danone. Jeste taj sto si napisala :)

Rikota zakon saglasna

Kefir pravim svaki drugi dan

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Ovi grcki jogurti koji se muvaju po nasim prodavnicama su isti ko kiselo mleko. Pravi grcki jogurt kupljen u grckoj je dosta gusci, vuce na pavlaku, i tezak u tri lepe, posle tri kasike ti je vise tesko da gutar. I ima fzn 10g proteina na 100g, i 0-3g masti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...